Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

У всіх народів, релігій, вірувань є традиції оздоровлення, очищення, медитації із застосуванням диму рослин...
Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Svetik43 » 27 ноя 2015, 21:47

Ну як же, коли мова заходить про лікувальний дим, куріння, трави можна обминути тему традиційної української сільськогосподарської культури - конопель.
При слові «марихуана» або «канабіс», або коли десь на смітнику бачимо рослину коноплю на думку спадає тільки негативна асоціація - злочинні угруповування, наркобарони, хто посмів посіяти, неповнолітні наркомани. Це наркотик і цим все сказано. Хоча ще якихось 50 років тому коноплі були звичайною рослиною в кожному українському городі. Широко використовувалося волокно та олія з конопель.Жодному дядьку в селі не приходило в голову що з того можна скрутити самокрутку. Дядьки надавали перевагу вирощеній в городі махорці. Пока коноплі не заборонили, зробивши тим самим рекламу маріхуані, та українцям пояснили що це наркотик і ділки почали на цьому непогано колотити грошенята. Таку рекламу можна зробити будь чому. Росіяни пробують заборонити насіння петрушки, мовляв, там щось таке є. Взагалі то наркомани занапастили багато ліків.

Але, насамперед, коноплі - це рослина, яка росте на Землі, а, значить, для чогось корисного вона дана людям. Марихуана може лікувати ряд серйозних захворювань, тому в деяких країнах це легальний продукт, і її можна придбати в аптеці. Знаменитий лікар Парацельс ще 500 років тому писав , що дистанція між отрутою і ліками вимірюється всього лише дозою. Немає сенсу розповідати про те, як впливає на людську печінку келих і ціла пляшка вина. Аналогічним чином справа і з каннабісом , з якого виготовляють не менш знамениту марихуану, у нас більше відому як анаша або " травичка ". Низькі дози цієї рослинної сировини можуть бути прекрасними ліками. Використання конопель для лікування відоме в медичних традиціях стародавнього Китаю, Індії та Єгипту.

Ніхто не доводить, що куріння марихуани - це корисне заняття. Дослідження, які проводилися десятиліттями, довели, що її куріння викликає ряд захворювань з боку серцево-судинної системи, респіраторних органів і нервової системи. Але це факт, що речовини, отримані з канабісу, виліковують від деяких захворювань. До того ж лікарі здавна використовували і більш сильні наркотичні речовини як ліки.

AllaTravy
Администратор
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 17 ноя 2015, 10:52

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик або ліки?

Сообщение AllaTravy » 27 ноя 2015, 23:06

Тут якраз доречно нагадати наступне
Відмова від відповідальності: Інформація про методи, стратегії і пропозиції, висловлені на нашому сайті і на форумі, призначені для використання виключно в освітніх цілях і не є медичною порадою. Ми радимо вам проконсультуватися з лікарем перед початком будь якої терапії з використанням трав'яний чаїв або інших лікарських форм з трав’яних зборів, та іншої інформації з наших сайтів.

Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Svetik43 » 28 ноя 2015, 12:19

У медичну практику європейських лікарів конопля потрапила в середині XIX століття спочатку в Англії, які використали досвід з колоніальної Індії. Британські лікарі гідно оцінили знеболюючу, заспокійливу і протизапальну дію конопель.
Сьогодні фармакологи вже точно знають, що корисного є в коноплях: фармакологи вважають що з 480 відомих на сьогоднішній день хімічних сполук, головною діючою речовиною конопель є дельта-9-тетрагідроканнабіол.

Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Svetik43 » 28 ноя 2015, 12:23

В людському організмі - в мозку, в імунній системі і деяких інших органах вчені відкрили специфічні каннабіноїдние рецептори. Особливо багато цих рецепторів в тих ділянках мозку, які відповідальні за сприйняття болю. Саме тому коноплю часто намагаються використовувати при хронічних болях (мігрень, дегенеративні зміни опорно-рухового апарату, пошкодження нервів і т.д.).

Ромік
Сообщений: 48
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:47

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Ромік » 07 мар 2016, 01:03

Згадав старий анекдот. Він має пряме відношення до коноплі:
Доки в сауні не з'явилась табличка: ''Шторами дупу не витирати!'' - про це ніхто і не думав.

Раніше в кожному городі була грядка коноплі (в усякому разі на Поліссі). Використовували як ліки, ткали грубі тканини, вірьовки служать вже 70 років. Аж тут комусь захотілося сколотити грошенят. Заборонили коноплі. І діло пішло. 8-)

Pit34
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 21:40
Откуда: Рівне

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Pit34 » 01 сен 2016, 22:15

Дійсно для більшості людей в наш час коноплі асоціюються в першу чергу з наркотиками і боротьбою зі злочинністю. Насправді рослина канабіс сатіва (перекладається, до речі, як «конопля корисна») є надзвичайно корисною й найдивовижнішою з рослин. Воно може дати нам все, що необхідно для виживання на Землі. З конопель можна робити їжу, папір, тканини, пластик, пальне для авто ...

Pit34
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 21:40
Откуда: Рівне

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Pit34 » 01 сен 2016, 22:24

Конопля можебути смачною та корисною їжею та ліками.
 
Конопля згадується майже в усіх відомих медичних книгах минулих століть як один з універсальних засобів, які лікують багато хвороб.
Список захворювань, при яких ефективно застосування травички, включає (за сучасними даними): розсіяний склероз, рак, глаукому, депресію, епілепсію, мігрень, астму, сильні болі, дистонію, розлади сну і безліч менш серйозних захворювань.
 
Крім цього конопля може бути для людей хорошою їжею. Насіння коноплі містять таку ж кількість білка, як соєві боби, і легко перетравлюється. До того ж в них є всі необхідні людині аміно- і жирні кислоти.

Ще одна особливість це темпи росту коноплі. За 110 днів рослина досягає у висоту 2-3 метрів, що дозволяє отримувати по кілька врожаїв за один сезон.

Ромік
Сообщений: 48
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:47

Re: Канабіс (коноплі) - наркотик чи ліки?

Сообщение Ромік » 02 сен 2016, 00:23

В світі хоча і дуже повільно, конопля повертає своє місце. В Україні виведено декілька безпечних сортів конопель.
 
Збільшений попит на всілякі вироби з конопель призвів до розширення посівних площ цієї рослини в Європі, швидко зростає кількість магазинів, що продають одяг та інші товари з конопель. Дійсно багато людей, особливо прихильники здорового способу життя, починають вживати її в їжу ...


Вернуться в «Дим лікарських та пряних рослин»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость