Метафізичний зміст пахощів

У всіх народів, релігій, вірувань є традиції оздоровлення, очищення, медитації із застосуванням диму рослин...
LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Метафізичний зміст пахощів

Сообщение LubcoRG » 11 дек 2015, 21:52

Здавна в історії людства пахощі (зокрема ладан) використовується щоб зцілити тіло, задоволення почуттів, заспокоїти душу, привабити духів і заспокоїти богів. Стародавні записи свідчать що ще більше 2000 років до нашої ери пахощі спалювали в духовній практиці. Більшість стародавніх пахощів було просто одного типу аромату такі як дерево, смоли, як копал і мірри або ароматичні трави і кора.

LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение LubcoRG » 11 дек 2015, 22:36

Метафізичні аспекти
У ті часи як метафізичні аспекти запахів ще не були науково підтверджені наші предки просто отримували задоволення . Сучасні наукові висновки з ароматерапії і хімічних властивостей ефірних олій дивовижно подібні до метафізичних аспектів. Наприклад, лаванда використовується в урочистостях або заклинаннях для духовного очищення і спокою. Компоненти масла лаванди виявилися досить ефективними як антисептик, а також репелент від комах. У практиці ароматерапії лаванда є одним з найпоширеніших ароматів, що використовується для розради і корисний для зосередження свідомості.
Як саме працює метафізична ефективність пахощів це тема великої дискусії точніше того ніхто добре не знає. Це, як правило грунтується на вашій індивідуальній філософії. Саме просте пояснення - що куріння просто створює настрій.Як було доведено знову і знову аромати мають глибокий вплив на емоційний стан і пам'ять. Багато циніків вважають, що це не більше, ніж самонавіювання. Багато терапевтів стверджують що це просто допомагає мобілізувати свої природні сили, відкриваючи чакри, а також посередництво у досягненні бажаного стану свідомості.

LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение LubcoRG » 11 дек 2015, 22:45

Містичний вплив
Переважна більшість практикуючих вірять в натуральний містичної вплив пахощів і їхніх сполук. Вони отримані з натуральних інгредієнтів передають життєву силу трав і рослин з яких вони були створені. Крім того, трави, смоли, спеції і ароматичне дерево мають свої специфічні властивості, з їх власним унікальним містичним методом передачі духовного досвіду.
Багато культурних традицій, звичаїв і вірувань регулярно використовують метафізичні властивості пахощів. Вони часто використовується як приношення духам і божествам, а також додають свій особливий нюанс ритуалам, обрядам, заклинанням і чаклуванню. Пахощі також використовується в якості важливої допомоги у ворожінні і медитації.

LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение LubcoRG » 11 дек 2015, 22:57

Ароматична парфумерія та її метафізичнівластивості

Пахощі що використовують для очищення
Деревина кедра, листя евкаліпта, жасмину і лаванди квіти, лимон, шавлія біла (Salvia Apiana), сандалове дерево і зубрівка запашна

Пахощі що використовуються для захисту
Китайська полуниця (Воськовніца червона), квіти гвоздики, кедрового дерева, кора кориці, ладан смоли, шавлія біла (Salvia Apiana), сандалове дерево.

Пахощі що використовуються для ворожіння і ясновидіння
Васильок і лавровий лист, гвоздику (висушені квіткові бруньки), тернера розлога, ладан смоли і жасмин.

Пахощі , що використовуються на удачу
Запашний перець (Pimenta дводомної), листя базиліка, ладан смоли і апельсин, полуниця.

Пахощі, що використовуються для любові
Янтар, лимон, мускус, жасмин квіти і пелюстки троянд

Пахощі інгредієнти, використовувані похоті
Гвоздика квітка, кора кориці, кореня імбиру, гибискуса квітка і ваніль

Пахощі , що використовуються для ЗДОРОВ'Я

Бурштинові і смирну смоли, гарденія, квітка лаванди і корицю

Пахощі, що використовуються для ясності розуму
Листя базиліка, кардамон насіння, деревини кедра, лаванди квітка, Лимонник і шавлія (Salvia Apiana)

Пахощі , що використовувані гармонії та спокою
Дягель лікарський, іланг-іланг (іланг-іланг) і гарденія, лотус, квіти бузку і бруньки

LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение LubcoRG » 11 дек 2015, 23:05

Найбільш відомі пахощі ще з біблійних часів - ладан, смирна, миро.
Всезнаюча вікіпедія каже що ла́дан (грец. λάδανον) — висушений сік, смола, (камедь) рослин роду Boswellia — Boswellia sacra, Boswellia carterii та ін., що ростуть у східній Африці, у Ємені, у Сомалі. Щоб добути смолу у лютому або березні роблять на дереві надрізи, з яких смола безупинно випливає досить тривалий час, покриваючи собою весь стовбур дерева, поки нарешті рана не затягнеться соком, що висихає. Тоді збирають засохлу смолу з дерева і з землі, потім сировину розділяють на два сорти: добірний ладан — Olibanum electum і звичайний — Olibanum in sortis.
Добірний ладан представляє круглі або довгасті шматки, подібні до крапель (т.зв. «росний ладан»), ясно-жовті або рожевуваті, з восковим блиском; зверху вони зазвичай покриті пилом від тертя між собою, мають приємний бальзамний запах і так само бальзамний гіркий, гострий смак; при розтиранні перетворюється в порошок білого кольору .
Звичайний ладан це не такі чисті, більші та темніші шматки.
Ладан не розчинний цілком ні у воді, ні в спирті, ні в ефірі й ін.; при розтиранні з водою утворює емульсію, при нагріванні розм'якшується, не плавлячись і поширюючи при цьому сильний, приємний, солодкий бальзамічний запах, при подальшому нагріванні загоряється і горить кіптявим полум'ям.

Ладан — одні з найдавніших пахощів, у Біблії, золото, ладан і мірра описані, як дарунки волхвів Ісусу. Вживається ладан, головним чином, при релігійних обрядах.Хоча в сучасних ритуалах переважно використовують найрізноманітніші штучні замінники. Також використовується в парфумерії і аромотерапії (в основному у вигляді ефірної олії). Раніше ладан застосовувався в гомеопатії, медицині, при виготовленні деяких пластирів, зубних паст, еліксирів, курильних свіч і папірців, та інше.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение Angelina » 29 авг 2016, 01:39

Ладану ефірне масло

Це не дивно, що ЛАДАН (Boswellia carterii) відомий з давніх часів. Комплексний аромат цієї олії може впливати на багато аспектів вашого життя. Це ефірне масло має землистий, піднесений аромат, який ідеально підходить для розслабленняя та духовної практики. Створення безпечного та спокійного середовища при розпилюванні або вдиханні дає прекрасну можливість зібрати свої думки. Коли ви наприклад берете участь в молитві або медитації.

На додаток до підвищених духовних переживань, перевага ефірного масла ладану полягає в позитивному впливі на шкіру. Його здатність згладити покращити зовнішній вигляд здорової шкіри робить це масло важливим компонентом крему від зморщок.

Використовуйте кілька крапель олії ладану в вашому будинку або офісі, та при масажі , в лосьйонах та кремах.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение Angelina » 29 авг 2016, 02:05

Памятаю як були студентами до яких тільки хитрощів не вдавалися перед сесією! !! :shock: Дехто пив ноотропіл (пірацетам) і навіть колов кофеїн внутрішньовенно, всі інші і поглинали величезні кількості кави і чорного чаю. енергетичних напоїв.
Проте є більш ефективні , і значно більш безпечні методи. І один з них це - ароматерапія. Поліпшити пам'ять, зробити процес навчання більш якісним їй цілком під силу.
Последний раз редактировалось Angelina 29 авг 2016, 02:19, всего редактировалось 1 раз.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: Метафізичний зміст пахощів

Сообщение Angelina » 29 авг 2016, 02:14

Прагнете знань?! Це супер хороша справа. Допомогають кажуть ефірні олії.

Ефірна олія лимона Найбільш доступна. Просто купіть лимон. Вона відмінно допомагає справлятися як з монотонною розумовою діяльністю, так і з головним болем, що заважає навчанню. Масло лимона - це як ковток свіжого цитрусового повітря, вдихнувши його ваша голова отримає друге, і навіть третє дихання.

Ефірна олія евкаліпта - покращує кровопостачання мозку, підвищує інтелектуальні здібності. Його пронизливий запах допоможе підбадьоритися.

Ефірна олія розмарину з давніх-давен вважається найкращим стимулятором пам'яті і розумової діяльності, завдяки сильній тонізуючій дії. Досить зробити пару подихів цього аромату навіть з флакона, як ви відчуєте, що в голові прояснилося . Це «найкращий друг керівника середнього віку», тому що покращує аналітичні здібності, вміння направити мислення в раціональне русло, за допомогу в боротьбі з синдромом хронічної втоми. Крім усього цього ефірна олію розмарину відмінно допомагає змученим комп'ютером очам.

Ефірна олія м'яти перцевої прекрасно стимулює мозкову діяльність, освіжає, і сприяє припливу нових сил. Допомагає подолати нервозність перед майбутнім іспитом, зберігаючи при цьому необхідну зібраність.

Ефірна олія базиліка пам'ять підвищує, і покращує кровопостачання мозку, а якщо від багатогодинної зубріння гуде голова -базілік прекрасно впорається з цією проблемою. Якщо Ваша робота пов'язана з комп'ютером, то. зробивши масаж з цим маслом ви позбудетеся від напруги і болю в шиї і спині.

Щоб посилити дію , всі описані масла добре використовувати в сумішах один з одним. Наприклад , базилік з лимоном, м'ята з лимоном, розмарин - з м'ятою і лимоном, масло евкаліпта з м'ятою і розмарином


Вернуться в «Дим лікарських та пряних рослин»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость