Магічні трави та трав'яна магія

Цікаві балачки про все , доброзичливі плітки в хорошій компанії з чаєм та смакотою до чаю ..
Pedra
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 21 ноя 2015, 22:24

Магічні трави та трав'яна магія

Сообщение Pedra » 01 дек 2015, 13:49

Ой , дівчата. :P На вечір за смачним травяним чаєм з вівсяним печивком хочу поговорити про страшилки : чаклування . ворожіння , магію та інші традиційні відьомські справи. Українські (та й у всьому світі) народні перекази та легенди повязані з травами, чаклунами , знахарями.

Магічні трави, трав'яна магія, чаклування , заклинання для любові, удачі, грошей, здоров'я, захисту та успіху, привороти це звичайні речі в житті кожного народу, а особливо на Поліссі.

Mira
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 18:45

Re: Магічні трави та трав'яна магія

Сообщение Mira » 01 дек 2015, 23:55

Каштан кінський – забобони та повір’я
У народної магії, заклинаннях і окультизмі плоди каштана є популярним атрибутом з відомою силою, щоб відігнати ревматизм, артрит, головний біль та забезпечити чоловічу потенцію. Для цього носять каштан в передній кишені і змащують олією , щоб зберегти його блискучим і гладеньким. Крім того, багато людей обертають каштан в доларові купюри щоб залучити гроші і щоб привернути удачу в азартних іграх.
Деякі люди роблять отвір в каштані, заповнюють його ртуттю і запечатують його воском. Інші кладуть каштан в спеціальну торбинку з зеленої фланелі , що містить трави які, за повірям приваблюють гроші , такі як запашний перець, ромашка, кориця, люцерна, та ірландський мох. Перед використанням такий амулет слід одягнути та прочитати двадцять третій псалом.

Ось така каштанова магія.
Все це можна купити в інтернеті за декілька доларів.
Одні люди вірять в казки інші на цьому заробляють , при цьому всі задоволені. :o

Mira
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 18:45

Re: Магічні трави та трав'яна магія

Сообщение Mira » 02 дек 2015, 00:12

Трави і коріння, поряд з мінералами, камінням і органами тварин, є найбільш важливими елементами в традиційних практиках чаклування. Вони використовуються в якості основи для всяких масел, порошків, пахощів, змивань, амулетів, всіляких там ляльок, атрибутів заклинання і ритуалів. В народі щоб наврочити своїх ворогів " клали коріння на них ". Насправді, "rootwork" є синонімом псування в більшості країн.

Mira
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 18:45

Re: Магічні трави та трав'яна магія

Сообщение Mira » 02 дек 2015, 00:45

Репешок волосистый (репейничек волосистый) - Agrimonia pilosa (L.) - Парило звичайне (курячі лапки, сметанник)
Використання в магії: Одна з небагатьох чарівних трав, як вважають врятує якщо вас наврочили , зніме прокляття.
Репешок є трава, яка, як кажуть, допоможе позбутися пристріту (це коли люди піддаються негативного впливу). Побутує таке повіря, що в поєднанні з корою в'яза він може зламати заклинання, наклеп і брехню що поширюється ворогами, які намагаються зруйнувати ваш шлюб або любов, життя. Іншими словами, це чудова і сильна трава. З нею ви здолаєте всі свої незгоди. Досить лише повісити на шию торбинку з травкою всього за 3 долари. 8-)


Вернуться в «Чайні посиденьки»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость