Анекдоти та веселі історії до чаю

Цікаві балачки про все , доброзичливі плітки в хорошій компанії з чаєм та смакотою до чаю ..
Георгій Проців
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 00:21

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Георгій Проців » 25 мар 2016, 22:36

Гроші псують чоловіка!
Тому поруч повинна бути жінка для зняття порчі!

LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение LubcoRG » 27 мар 2016, 23:35

Я завжди підстраховуюся від невдачі! Коли йду за грибами , то разом з кошиком беру вудки, рушницю, пляшку горілки і на всяк випадок презервативи.

LubcoRG
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:52

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение LubcoRG » 28 мар 2016, 00:09

Любку куме, а чого це ти дрова сидячи рубаєш?
- Я вже пробував лежачи - не виходить.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Martusia » 28 мар 2016, 12:11

Зайшли якось до ресторації француз, українець, китаєць і єврей. Замовили по однаковому овочевому салату, і так сталося, що в кожному з них був хробачок.
Француз підняв жахливий скандал, покликав шеф-кухаря і став вимагати замінити салат.
Українець посміхнувся - мовляв, велика біда хробак, раз з хробаками овочі, значить, не оброблені хімією і не ГМО, викинув хробака і з"їв салат.
Китаєць з апетитом з"їв і салат, і хробака.
Єврей подумав, покрутив пейси , витягнув з салату хробака... і продав його китайцю.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Martusia » 28 мар 2016, 12:14

Ще на тему салату в ресторані

- Офіціанте, що це лазить в моєму салаті?
- Вітаміни, пане.

Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Svetik43 » 30 мар 2016, 00:34

Дотримуйтеся дієти.
Якщо боїтеся поправитися, випийте перед їдою 50 грамів коньяку. Він притупить почуття страху.

Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Svetik43 » 30 мар 2016, 00:47

Пацієнт після складної операції:
- Лікарю. Це ви мені пришивали голову після авіакатастрофи?
- Так, це я зробив операцію. Маєте якісь претензії до якості швів?
- Ні, лікарю, шви просто чудові, біда в тому що голова не моя.

Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Svetik43 » 30 мар 2016, 00:52

Ще один віц з інтернету.
Чоловік з дружиною і найкращим другом вирушають в подорож на чоловіковій машині. Вже збираються їхати, дружина лізе за чимось в бардачок і тут... звідти зрадницьки випадає презерватив. Німа пауза, дружина дивиться на чоловіка спопеляючим поглядом...
Ситуацію рятує друг чоловіка. Хватає презерватив зі словами:
- О, Петре, нарешті ти його купив, в тебе ж давно щось під капотом підтікає!
Відчиняє капот, крекче та з діловитим виглядом щось там копирсається кілька хвилин і переможно заявляє:
- Ну от! Все просто, тепер порядок! В наших машинах без презерватива - як без рук!
Дружба то велика сила!!!

Svetik43
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 27 ноя 2015, 21:06

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Svetik43 » 30 мар 2016, 00:58

Мій товариш оповідає
Колись, десятки років тому, потрапивши до Німеччини, я вчив німецьку мову таким чином: вмикав вранці телевізора тай не вимикав його до пізньої ночі. Що не робив - а телевізор мурмотів собі тай мурмотів. Якось не зчувся, як за півроку заговорив -спочатку калічно, потім все ліпше тай ліпше. Зараз німецька - мова, якою я можу думати та писати статті та навіть вірші.
До чого я веду? Якби я був іноземцем в Україні та вирішив би вивчити мову у такий спосіб - то я певен, що десь за півроку досить непогано заговорив би... російською.

Іван
Сообщений: 29
Зарегистрирован: 23 ноя 2015, 23:38

Re: Анекдоти та веселі історії до чаю

Сообщение Іван » 04 сен 2016, 18:40

З іншої планети подружня пара прилетіла на Землю... Завітали до ближньої хати, іх пригостили земляни, такого ж віку... Познайомилися, гарно повечеряли, пора спати... Інопланетянин каже до господаря : на нашій планеті прийнято мінятися жінками на ніч. Як ти до цього відносишся ? Звичайно... Свіжина... Хто чужого не хоче, хай свого не має!!! 8-)
Полягали, Марія рукою до приружіння, оп- па, а там дві кульки?! Вона зробила великі очі, аж дух заперло.. ІноП пояснює : - ліва кулька це довжина, права це товщина... Марія накрутила сільки їй треба... Після того як засміється...
Інопланетний Гість :- чого це ти ?... Марія : - я собі уявляю як твоя дружина моєму Іванові яйці крутить :lol: :lol: :lol:


Вернуться в «Чайні посиденьки»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость