ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Агресивна реклама на радіо і телебаченні чудодійних БАДів та ліків часом зваблює нас витратити шаленні гроші на дурню ....Не соромтеся , застережіть друзів від помилки
Pedra
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 21 ноя 2015, 22:24

ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Pedra » 21 ноя 2015, 22:34

Уже декілька років чую рекламу чудодійного засобу на всі випадки життя ЛАКТОМАРИНУ. Знаю що роблять його з ламінарії десь в Росії в крутій фірмі. Кажуть дуже помічне. Цікаво яка ціна і на скільки це правда.

Марія
Сообщений: 21
Зарегистрирован: 21 ноя 2015, 22:40

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Марія » 21 ноя 2015, 22:42

У мене на кухні є маленький радіприймач настроєний на «Українське радіо». Часто звучать цікаві українські передачі яких немає на телебаченні. Проте є велика ложка дьогтю – це реклама. Задовбала реклама БАДів. Кожен день по декілька разів звучить реклама ЛАКТОМАРИНУ. Хочу купити. Там так все ладно. Стверджується, що цей продукт: покращує зовнішній вигляд шкіри; підвищує гемоглобін; посилює роботу залоз внутрішньої секреції; відновлює дрібні капіляри; лікує діарею; лікує запори; відновлює роботу шлунково-кишкового тракту. Я навіть посварилася зі своїм «дідом». Розкритикував він усе – мовляв такі дивовижні клінічні ефекти, аналогів яким неможливо знайти навіть у найдурніших інструкціях до самим дурних препаратів і все це лажа. Але ж це наше радіо і я йому вірю.
Люди, хто щось знає або пробував цей ЛАКТОМАНИН?.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Angelina » 21 ноя 2015, 23:41

Марія, зайди в Гугл. В інтернеті маса позитивних відгуків на Лактомарин. Думаю не треба вірити позитивним відгуками про лактомарін, їх пишуть самі продавці для підтримки лояльності потенційних клієнтів. У продукції не більше користі, ніж у звичайній морській капусті з найближчого супермакета.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Angelina » 21 ноя 2015, 23:50

Ось!!! :o Не можу втриматися щоб не процитувати рекламу одного з продавців цього чуда ЛАКТОМАРИНУ. Так і хочеться негайно купити . Наводжу мовою оригіналу (сайт не вказую , по бажанню самі знайдете, не хочу популяризувати ):
"Лактомарин — инновационный продукт из бурых морских водорослей, разработанный Научным центром восстановительной медицины и культурологии. Лактомарин производится по запатентованной низкотемпературной технологии, которая позволяет полностью сохранить природный биоактивный состав водорослей и максимально эффективно использовать его для восстановления полноценной работы организма
Согласно данным медицинских исследований, особый комплекс природных веществ в составе лактомарина действует в организме человека сразу в нескольких направлениях:
- выводит из организма токсины, включая соли тяжелых металлов и радионуклиды;
- укрепляет иммунную систему, значительно повышает сопротивляемость организма;- нормализует работу щитовидной железы при ее гипофункции;
- снижает уровень «вредного» холестерина в крови;
- положительно влияет на функционирование головного мозга, печени, сердца, почек;
- способствует замедлению роста злокачественных опухолей;
- улучшает работу желудочно-кишечного тракта;
- замедляет процессы старения;- нормализует белковый, углеводный и жировой обмен веществ;
- восполняет дефицит йода и железа, рекомендован при анемии у беременных;
- применяется в комплексном лечении целого ряда заболеваний, включая атеросклероз и сахарный диабет 2 типа;
- повышает эффективность медикаментозной терапии при некоторых заболеваниях.
Лактомарин можно применять и наружно с целью оздоровления и омоложения кожи. Препараты наружного применения на основе водорослевого геля демонстрируют высокую эффективность в борьбе с лишним весом, целлюлитом и дряблостью кожи. Лактомарин прошел клинические исследования, результаты которых были подытожены Российским научным центром восстановительной медицины и курортологии Минздравсоцразвития РФ. По теме его разработки зарегистрировано 5 патентов, опубликовано 6 монографий и большое количество научных публикаций."

Оцінили супер продукт. А тепер відро холодної води на голову , увага! Ціна - 1000 гривень за шт, а штука банка 500 грам. 8-) Ось так малята, признали продукт!?.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Angelina » 22 ноя 2015, 00:03

Ось так виглядає баночка Лактомарину за 1000 гривень
Лактомарин.jpg
Лактомарин.jpg (9.01 KiB) 11492 просмотра

Скільки ж його потрібно на курс .
Лікувальна добова доза 150 грам, профілактична 25 грам. Давайте згадаємо вчительку , яка намагалася навчити нас арифметики. Порахуйте Скільки ви виложите "зеленої капусти " за капусту, хоча і морську :?

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Angelina » 22 ноя 2015, 00:48

Не можу заспокоїтися. :o
Лактомарин 2.jpg
Лактомарин 2.jpg (25.51 KiB) 11490 просмотра
Зайшла на офіційний сайт продукту. Душа радується – ось воно , сааме те що треба, причому для всіх і на всі випадки від усіх хвороб. Стверджується, що цей продукт: покращує зовнішній вигляд шкіри; підвищує гемоглобін; посилює роботу залоз внутрішньої секреції; відновлює дрібні капіляри; лікує діарею; лікує запори; (унівесально і одне і друге) , відновлює роботу шлунково-кишкового тракту. Правильно пише Марія -Дивовижні клінічні ефекти, аналогів яким неможливо знайти навіть у найдурніших інструкціях до самим дурним препаратам.
Ось таке – як це бурі водорості підвищують гемоглобін? Преперати заліза, які призначають при анемії містять 100-300 мг на добу. У добовій дозі у Лактомаріну 150 г заліза всього становить 20 мг (лікувальна добова доза) або 4 мг в 25 г (профілактична добова доза). Який ефект від такої кількості заліза? На таке питання вам почнуть вішати лапшу типу – таце ж природне залізо, воно мовляв суперіше залізо. Так само водорості не посилюють роботу залоз внутрішньої секреції і не можуть відновлювати капіляри. Вони непогано регенерують самі по собі, незалежно від наявності бурих водоростей у вашому раціоні. А ось діяльність шлунково-кишкового тракту, швидше за все, дійсно покращиться. Адже у складі Лактомаріна є багато клітковини, яка корисна для травної системи.
Наводиться склад, завдяки якому думку продавців і виробників Лактомаріна, він таких хороший, що за нього варто заплатити 1000 гривень. Ось основні активні інгредієнти бурих водоростей: йод - входить до складу гормонів щитовидної залози; вітаміни (в мізерних кількостях); залізо - попереджає розвиток анемії; амінокислоти (мікродози); фукоїдан - вуглевод, імовірно володіє імуномодулюючою, протипухлинну, протизапальну та протимікробну дію; нерозчинні харчові волокна - вуглеводи, які не засвоюються організмом; альгінати - використовуються в харчовій промисловості як загусники (Е401 - альгінат натрію, Е402 - альгінат калію, Е404 - альгінат кальцію). Дещо корисне з того організм може все ж таки отримати. По-перше, організм отримує йод і залізо. По-друге, людина щодня отримує фукоїдан, який, можливо, стимулює імунітет і вбиває мікробів. Правда, його ефективність не доведена.
Лактомарін можна використовувати як всередину, так і зовнішньо. Дивовижний випадок: показань у Лактомаріна немає, а рекомендована терапевтична доза є. Призначається він в дозах від 25 до 150 грамів на добу. Мінімальна доза вважається профілактичною. Максимальна - лікувальною. Звикання Лактомарін не викликає, побічних ефектів у нього немає. Приймати його можна необмежено довго.

Згідно інформації з сайта виробника, результатів можна чекати наступних: через кілька днів покращиться функція травного тракту; через 1-2 тижні підвищиться рівень гемоглобіну; через 2-3 місяці відчутно розвантажиться печінку; через кілька місяців ви помітите, що ваші залози внутрішньої секреції працюють краще; через 9 місяців в організмі помітно виростуть нові капіляри. Рекомендована тривалість лікувального курсу складає 4 місяці. Профілактичного - 2 місяці. Бажано приймати Лактомарін все життя, час від часу роблячи перерви на 1 місяць.
Давайте все таки почнемо рахувати . Ціна Лактомаріна від 1000 гр за банку. У ній міститься 500 г гелю. Добова доза добавки, згідно інструкції, досягає 150 г. Це означає, що банки вистачить усього на чотири дні. Скільки ж потрібно купити Лактомаріна, щоб його людині вистачило на місяць лікування? 4,5 кг - ось необхідна кількість добавки, яка необхідно пацієнту на 30 днів. Тобто, купити доведеться 9 банок Лактомаріна. Якщо знайдете гарного продавця, місячний курс обійдеться вам в 9000 гривень .. Скільки ж повинен тривати весь курс лікування? Не дай бог вам захворіти, інакше залишитеся без штанів! Лікувальний курс повинен тривати не менше 4 місяців. Тобто, купуючи Лактомарін за мінімальною ціною, вам доведеться викласти за нього більше 36 000 гривень. І це за бурі водорослі Ті самі, які фермери використовують як добриво або корм для худоби. З6000 гривень - це ціна лікування. Але продукт можна приймати для профілактики захворювань. У такому випадку добова доза становитиме не 150 г, а всього 25 гр. Профілактичний курс триває 2 місяці. Тобто, обходиться він значно дешевше. Ми не говоримо який толк з того . , а оцінюємо « красу гри «.Ні, у результаті вийде ще дорожче! Виробник рекомендує зробити перерву на місяць, а потім відновити прийом Лактомаріна. Його слід вживати довічно. З 12 місяців у році, враховуючи перерви, 8 місяців ви повинні їсти бурі водорості з банки, Лактомарін щороку буде з'їдати 12000 гривень ваших грошей. Оце бізнес! І це все за допомогою водоростей, якими, нагадаємо, фермери в Японії удобрюють городи і годують корів.
Все ще хочете купити Лактомарін? Скористатайтеся інтернетом. Там ви без зусиль відшукаєте людей, охочих продати вам банку бурих водоростей від усіх хвороб. Ще можна зайти на офіційний сайт продукту :. Там є адреси і телефони всіх регіональних представництв компанії. Купити Лактомарін можна в трьох країнах: Росії, Україні та Казахстані.
Последний раз редактировалось Angelina 22 ноя 2015, 01:03, всего редактировалось 1 раз.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Angelina » 22 ноя 2015, 00:56

На завершення порекомендую вам відмінний спосіб заощадити на покупці Лактомаріна. Для цього зовсім не потрібно нишпорити в інтернеті . Краще зайдіть в продуктовий супермаркет і купіть його аналог - морську капусту. Вона коштує тепер максимум 30-40 гривень за кілограм. Приймайте тими ж порціями, і отримаєте той же результат. Хвороби нікуди не подінуться, зате ви отримаєте аналогічну кількість вітамінів, мінералів, клітковини, альгіанатів і фукоїдан (fucoidan — сульфатований гетерополісахарид, виявлений у складі бурих водоростей і деяких голкошкірих), але всього за 30 гр.
Ще один варіант вже спробувала. Пачку сухої ламінаріїї з аптеки за 10 гр замочила в воді, через годину додала трішки лимонного соку для смаку (солі не потрібно вона солона – все таки морска капуста). Гомогенізувала протягом 5 хв блендером і отримала гель типу ЛАМІНАРИН. Всього за 10 гривень . Рецепт дарую.
Оцініть фінансовий геній продавців ЛАМІНАРИНУ. Це вам навіть не Мавроді зі своїми жалюгідними фінансовими пірамідами.
Последний раз редактировалось Angelina 22 ноя 2015, 01:08, всего редактировалось 1 раз.

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение Angelina » 22 ноя 2015, 01:01

Маріє, морська капуста без сумніву корисний продукт, японці зїдають її в великій кількості. Гель з цієї капусти можливо також корисний - в подрібненому вигляді вона мабуть краще засвоюється. Але це не коштує таких диких грошей - .Максимум що можна дати за морську капусту 40 гр/кг, ну плюс 10-20 гр за те що її подробили та гарно запакували. Смачного !

kardashian
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:50

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение kardashian » 22 ноя 2015, 01:38

Так таких розводняків можна навести величезну кількість. Вам обіцяють будь які блага - вилічити простатит, дубову потенцію по три години, прилад для економії електроенергії та газу, бензину майже в два рази. Та навіть чудо травяний чай типу Монастирський за шаленні гроші.
Саме прикро що цими шахраями ніхто не займається. А з другого боку то й немає що предявити - вам скажуть, що ви самі погодилися на умови покупки. А як доказати неефективність. Станете ви звязуватися з нашими судами? Та й підете без штанів і винуватими.

kardashian
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:50

Re: ЛАКТОМАРИН панацея на всі випадки життя і хвороби

Сообщение kardashian » 22 ноя 2015, 01:41

Дякую за інформацію. Прикро, але покладатися треба лише на себе. Не будьмо лопухами. Так це гарна порада, але шахраї видумують щораз хитріші схеми та грають на наших слабостях.


Вернуться в «Розвод на натуральних продуктах»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостей