Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Трави містять унікальні антиоксиданти, ефірні олії, вітаміни, фіто-стерини і багато інших компонентів, які допомагають нашому організму боротися проти мікробів, токсинів і підвищити рівень імунітету. Трави, насправді, природні лікарські засоби в оптимальному дозуванні.
Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Lila » 19 ноя 2015, 21:47

Завдяки старанню інтернету у нас нова пошесть - вегетаріанство всюди. Ось яскравий приклад
Жертва інтернету - кіт і капуста.jpg
Жертва інтернету - кіт і капуста.jpg (31.27 KiB) 60326 просмотра

Шкода кота. Ось до чого приводять посиденьки за вегетаріанськими сайтами. Бідака жертва інтернету. Маю на увазі популяризаторів строгого вегетаріанства. Питання на засипку - скільки треба зїсти капусти , щоб отримати стількі ж білка як від однієї миші?. Ну дітки рахуйте !
Не вірити що таке буває? Ось відео https://www.youtube.com/watch?v=wZIaj0FDIuI

Angelina
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:18

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Angelina » 20 ноя 2015, 00:19

О ні!!! Вегетаріанські кішки!? До чого світ докотився!!!
А хто буде ловити мишей!? :o

Георгій Проців
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 00:21

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Георгій Проців » 18 дек 2015, 13:58

Хочу потролити веганів. :)
Панове, спокійно, мова піде лише про шкоду тієї або іншої їжі для навколишнього середовища, а розмова про те яка їжа корисна для організму це вже зовсім інша пара кальош.

Науковці кажуть що відмова від м'яса НА КОРИСТЬ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ створює загрозу ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Останні дослідження, проведені науковцямиз Університету Карнегі - Меллон, показали, що вживання в їжу овочів і фруктів може завдавати значно більшої шкоди навколишньому середовищу, ніж м'ясна дієта. Вирощування улюбленого нами свіженького салату за цим показником виявилося втричі шкідливіше, ніж не менш улюблена багатьма копчена свиняча грудинка.

Матеріали дослідження, опубліковані в журналі Environment Systems and Decisions. Це суперечить популярній думці про те, що відмова від м'ясної їжі допоможе загальмувати зміну клімату (на мою думку клімат міняється сам по собі і мало залежить від нашої волі - пригадайте обледеніння 20000 років тому, а потім льодовик розтанув без нашої індустріалізації), а вся ця возня з зміною клімату це спосіб робити гроші з повітря). Проте тим не менше. ... Повернемся до салату. Суть в тому, що вирощування наприклад салату латук на салатних тепличних лініях (а саме так його тепер вирощують) пов'язано з більш високими витратами ресурсів і шкідливими викидами в атмосферу в перерахунку на одну калорію в порівнянні з деякими видами м'яса.Багато овочів вимагають куди більше енергоресурсів , ніж ви думаєте. Баклажани, селера та огірки виглядають особливо погано на тлі свинини або курки, - заявили вчені.

"Висновок вчених - що якщо виключити м'ясо з раціону і навіть знизити споживання калорій до рекомендованого USDA рівня, то негативний вплив на навколишнє середовище всерівно зросте. Споживання енергії збільшиться на 38 відсотків, витрата води - на 10 відсотків, а викиди парникових газів - на 6 відсотків. Ось так шановні вегани. Звичайно що ви хороші люди, але зважайте що ваше захоплення крім можливої шкоди вашому здоровю, шкодить всій планеті. :oops:

Для довідки, щоб не казали що це дослідження проводить якась шарашка. Університет Карнегі - Меллон (англ. Carnegie Mellon University, CMU) - солідний заклад , приватний університет і дослідницький центр, розташований в Піттсбурзі, (штат Пенсільванія, США). Університет створений в 1967 році злиттям Технологічного інституту Карнегі та Інституту індустріальних досліджень Меллона. Девіз --«My heart is in the work» («Моє серце - в роботі», Ендрю Карнегі). Цільовий фонд
1,6 млр дол. (2014). Магістрів та докторів 7048, викладачів 1442.
Університет займається дослідженнями в галузі науки і техніки, інновацій в областях IT-технологій, робототехніки та штучного інтелекту. Університет також відомий у багатьох інших областях, включаючи менеджмент, економіку і лінгвістику.


Не вірити , то читайте самі
Monday, December 14, 2015
VEGETARIAN AND “HEALTHY” DIETS COULD BE MORE HARMFUL TO THE ENVIRONMENT
Carnegie Mellon Study Finds Eating Lettuce Is More Than Three Times Worse in Greenhouse Gas Emissions Than Eating Bacon

Contrary to recent headlines — and a talk by actor Arnold Schwarzenegger at the United Nations Paris Climate Change Conference — eating a vegetarian diet could contribute to climate change.
In fact, according to new research from Carnegie Mellon University, following the USDA recommendations to consume more fruits, vegetables, dairy and seafood is more harmful to the environment because those foods have relatively high resource uses and greenhouse gas (GHG) emissions per calorie. Published in Environment Systems and Decisions, the study measured the changes in energy use, blue water footprint and GHG emissions associated with U.S. food consumption patterns.
Bacon and Lettuce
Eating lettuce is more harmful to the environment than eating bacon.
“Eating lettuce is over three times worse in greenhouse gas emissions than eating bacon,” said Paul Fischbeck, professor of social and decisions sciences and engineering and public policy. “Lots of common vegetables require more resources per calorie than you would think. Eggplant, celery and cucumbers look particularly bad when compared to pork or chicken.”
Fischbeck, Michelle Tom, a Ph.D. student in civil and environmental engineering, and Chris Hendrickson, the Hamerschlag University Professor of Civil and Environmental Engineering, studied the food supply chain to determine how the obesity epidemic in the U.S. is affecting the environment. Specifically, they examined how growing, processing and transporting food, food sales and service, and household storage and use take a toll on resources in the form of energy use, water use and GHG emissions.
On one hand, the results showed that getting our weight under control and eating fewer calories, has a positive effect on the environment and reduces energy use, water use and GHG emissions from the food supply chain by approximately 9 percent.
However, eating the recommended “healthier” foods — a mix of fruits, vegetables, dairy and seafood — increased the environmental impact in all three categories: Energy use went up by 38 percent, water use by 10 percent and GHG emissions by 6 percent.
“There’s a complex relationship between diet and the environment,” Tom said. “What is good for us health-wise isn’t always what’s best for the environment. That’s important for public officials to know and for them to be cognizant of these tradeoffs as they develop or continue to develop dietary guidelines in the future.”

Повний текс статті http://link.springer.com/article/10.100 ... 015-9577-y

Іван
Сообщений: 29
Зарегистрирован: 23 ноя 2015, 23:38

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Іван » 18 дек 2015, 14:50

Читав що корови виділяють багато метану і створюють парниковий ефект. Але ж і люди виділяють не менше метану. Мабуть більше ніж всі крови та автомобілі! то як рятуватися!?
На квадратному метрі тепличної салатної лінії можна виростити 10 кг салату за два місяці. Добре. Ми не рахуємо скільки потрібно спалити газу для обігріву цієї теплиці.
На квадратному метрі курника за той же час вирощують 20 бройлерів загальною вагою 60 кг. Гріти практично непотрібно, часто навпаки треба забирати лишнє тепло. Добре.
Ви скажете і шо!!?? :?
Давайте порахуємо калорійнысть вирощеного салату 12*10*10 = 1200 ккал на кв метр площі теплиці.
А тепер курка- 190*10*60= 114000 ккал на кв метрі! Питання будуть? Щоб виростити еквівалентну за енергетичною цінністю кількість салату потрібно 95 кв метрів теплиці і прірву газу на її обігрів. А курки "виготовлять" крім мяса ще кілограмів 200 чудового органічного добрива. На якому можна виростити ще 150-200 кг пшениці в полі.
На мою думку індустріальне тваринництво значно менш шкідливе, ніж індустріальне рослинництво. Щоб не казали наші захисники природи.

Звичайно що прочиститися, поїсти овочі пару тижнів в піст це супер, але в цілому це нерозумно не вживати поживні елементи з яких складається твоє тіло!
Були пустельники, які добровільно харчувалися багато років хлібом і водою. Але ж то був хліб і погодьтеся це зовсім не водянистий салатик. Пригадайте як виглядали вязні концтаборів.
Особисто я не можу ризикнути ставити над собою такі експерименти .

Ромік
Сообщений: 48
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:47

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Ромік » 07 мар 2016, 00:13

Надибав в групі "Галицькі жарти"
Сприймайте як жарт або пораду

«Мама мого друга все своє життя дотримувалася здорового харчування. Ніколи не вживала алкоголь або якусь «погану» їжу, щодня займалася фізичними вправами, завжди була рухомою і активною, брала всі добавки, які прописував її лікар, ніколи не виходила на сонце без сонцезахисного засобу, а коли виходила, то так ненадовго , як тільки було можливо, в загальному, вона оберігала своє здоров'я, роблячи все, що було можна. Зараз їй 76 років, і у неї рак шкіри, рак кісткового мозку і остеопороз у важкій стадії.

Батько мого друга їсть бекон поверх бекону, масло поверх масла, жир поверх жиру, ніколи, буквально ніколи не займався спортом, щоліта згорав на сонці до хрусткої скоринки, фактично він жив на повну котушку і не так, як радили оточуючі. Йому 81, і лікарі говорять, що у нього здоров'я молодої людини.

Люди, ви не можете сховатися від своєї отрути. Вона є, і вона знайде вас, так що, як сказала мати мого друга: «Якби я знала, що моє життя так закінчиться, я б прожила його по повній, насолоджуючись всім, що мені говорили не робити!». Ніхто з нас не вибереться звідси живим, так що, будь ласка, перестаньте ставитися до себе як до чогось другорядного. Їжте смачну їжу. Гуляйте на сонці. Стрибайте в океан. Діліться дорогоцінною правдою, яка у вас на серці. Будьте дурними. Будьте добрими. Будьте дивними. На решту просто немає часу».

Річард Гір

Ромік
Сообщений: 48
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:47

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Ромік » 07 мар 2016, 00:26

Багатогранне наше життя і не хлібом єдиним живе людина .
Вчені встановили зв'язок між здоров'ям і відвідуванням церкви

Норвезькі вчені провели масштабний експеримент за участю 120 тисяч волонтерів, щоб встановити взаємозв'язок між відвідинами церкви і станом здоров'я релігійних людей. Виявилося, що в цілому релігійні люди виявилися здоровішими тих волонтерів, хто не ходили в церковні установи.

В рамках нового наукового проекту норвезьких учених було встановлено, що перебування всередині церкви благотворно впливає на кров'яний тиск гіпертоніка. Чим більше людина з підвищеним кров'яним тиском знаходиться в церкві, тим швидше його показники наближаються до нормальних. Автор дослідження зазначає, що люди, які часто відвідували церкву, мали нижчий кров'яний тиск.

Більше того, релігійні люди в цілому виявилися здоровішими, ніж невіруючі атеїсти . Раніше аналогічні результати були отримані американськими вченими під час встановлення взаємозв'язку між відвідинами церкви і здоров'ям громадян США.
Мабуть такі ж результати а навіть більш корельовані можуть мати місце в Україні, оскільки люди, які не ходять до церкви часто ведуть нездоровий спосіб життя.

Pit34
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 21:40
Откуда: Рівне

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Pit34 » 18 авг 2016, 23:47

Хочу додати дослівно статтю з сайту http://medic.ua/ в перекладі

Особистий досвід: як я вегетаріанкою була ...

У нескінченності суперечок про користь і шкоду вегетаріанства я завжди і душею, і тілом тяжіла до позиції вегетаріанців.

І звіряток, убитих підло завоювавши їхню довіру людиною, мені шкода, і м'ясо саме по собі - продукт не з легких. Не знаю, як ви, а я в повному обсязі відчуваю на собі той медичний факт, що на перетравлення м'яса організм витрачає стільки ж, а іноді і більше, енергії, ніж отримує від самого цього м'яса.

Вам буде цікаво: Ще один вагомий аргумент на користь вегетаріанства

До речі і переварювання м'яса в одному тільки шлунку займає в середньому від 3 до 5 годин. І це лише в тому випадку, якщо Ви їли його за всіма правилами, тобто приготованим на пару або відварним і з овочевим гарніром. А в комбінації з популярною в наших краях картоплею, хлібом і соусами, Ви завантажите свій шлунок на добрі 7-8 годин.

Керуючись усіма цими міркуваннями і особистими відчуттями до м'яса і м'ясних продуктів я завжди залишалася вкрай холодною. Взагалі то я не забороняла собі м'ясні страви, просто мені їх хотілося вкрай рідко, не частіше 1-2 разів на кілька місяців.

Одного разу, якщо бути точніше - трохи більше року тому, подумалося мені: раз я і так майже вегетаріанка, так чому б не стати нею по-справжньому? І вирішила відмовитися від м'яса і м'ясних продуктів повністю.

Фактично, трохи більше року і тривав мій експеримент. Поспішаю поділиться з Вами своїми висновками свого вегетаріанського марафону.

Якщо Ви вирішили стати вегетаріанцем
1. По-перше, це не так важко. Я маю на увазі, не так важко, як Вам здається. Найзначнішу роль те що відчувається страх «чи зможу я відмовитися від м'яса НАЗАВЖДИ?» Грає саме це «назавжди».

Людей споконвіку лякають такі відповідальні заяви і плани на вічність. Все, що назавжди - це вкрай відповідально і вже тому - складно. Складно «бути разом назавжди», «виїхати назавжди», «змінитися назавжди».

Якщо прибрати цей компонент відповідальності, перетворивши Вашу затію в легке «а чому б і ні» - побачите, все піде набагато простіше.

Вам буде цікаво: Причина, за якими вам не варто ставати веганом ...

2. По-друге, це - дорого!

 Частенько чула я в своєму житті таку популярну оману: Ах, ти не їси м'яса? Вважай, що нічого не їси. Напевно, дуже економно ». Нічого подібного!

Влітку ця різниця не так відчутна, а ось взимку ... Звертали увагу на вартість овочів і фруктів взимку? Та ще врахуйте різницю в необхідній кількості ... Ото ж бо.

3. До речі про кількість. Чи готові збільшити звичну порцію в 2-3 рази?

У 100 г яловичини міститься, в середньому від 125 до 280 ккал. У 100 г фруктів - від 40 до 70 ккал, максимум - 100 ккал, якщо мова йде про банан. А тепер уявіть той обсяг салатів, фруктів і овочів, які Вам доведеться з'їсти, щоб покрити хоча б мінімальну денну норму в 1500-2000 ккал. Підрахували? Ось і я про те.

4. Колір обличчя.

Ви помічали, що всі вегетаріанці, як правило, досить бліді, а вегани і зовсім схожі на просвітлені мощі. Часто це пов'язано з залізодефіцитною анемією, гіповітамінозом, недостачею багатьох незамінних амінокислот і мікроелементів, що містяться тільки в м'ясі. Та й швидка стомлюваність, зниження продукції статевих гормонів і уповільнення обмінних процесів також грає не останню роль.

5. Імунітет.

Ось і дісталися ми до самого цікавого, на мій погляд. Я, наприклад, ні за що б не повірила, що «ефект» від вегетаріанства може наздогнати так скоро і так наочно, при тому, що я і думати забула про свій «новий вегетаріанський статус». М'ясо було в моєму раціоні так рідко, що його повна відсутність залишилося зовсім непомітною.

Помітно стало інше - я почала частіше хворіти. Так Так. І застудами, і всякими різними бронхітами-пневмоніями. За рік вегетаріанства я прохворіла більше, ніж за всі попередні роки 10-15. Стало цікаво, чи може бути це пов'язано з моїми новими стилем харчування - і це так! Пов'язано, причому безпосередньо.

За стан нашої імунної системи в першу чергу відповідальні білки! Причому якісні, повноцінні білки, які ми можемо отримати тільки в м'ясі, та ще й кількість їх повинно бути достатнім.

Вам буде цікаво: Основні принципи вегетаріанства

Це обумовлено тим, що:

Реалізацію імунної відповіді забезпечують білки імуноглобуліни. Якщо білка недостатньо, організм просто не в змозі побудувати повноцінні білки для імунного захисту. Ось і хворіє потім людина-вегетаріанець всілякими ГРВІ, запозиченими у кожного просто перехожого.
Білки необхідні для нормального засвоєння більшості вітамінів. Немає достатньої кількості якісного білка - ні достатку в вітамінах. Звідки ж тут узятися стійкого імунітету?
При нестачі білка в раціоні, спорт втрачає велику частину свого зміцнюючого здоров'я впливу на організм. При інтенсивному фізичному навантаженні організму необхідно подвійне кількість білка в щоденному раціоні. Якщо його в потрібній кількості не надходить, організм починає «розбирати на будівельні матеріали» м'язову тканину. Особливо страждає в цій ситуації серцевий м'яз.
Чи варто говорити, що моя вегетаріанська практика з початком чергового циклу взаємно переходять одна в одну застуд підійшла до свого логічного завершення?

Чи означає це. що вегетаріанство - саме по собі погано або неможливо? Зовсім ні. Мій досвід означає швидше, що побудувати щоденне повноцінне меню, будучи вегетаріанцем, набагато складніше. Так що швидше за мій підхід до зміни раціону був недостатньо серйозний.

 Я, як і раніше, їм м'ясо досить рідко. Не частіше 1-2 в 2-3 місяці і подумую про те, щоб відмовитися від нього зовсім, але вже з більш грамотними коригуваннями свого раціону.

Резюмуючи все вищесказане, скажу так:

М'ясо - продукт дійсно непростий для перетравлення і засвоєння, але, так уже склалося, мабуть, еволюційно - необхідний. І, як не шкода нам бідних качечок, курочок і корівок, отримувати м'ясні продукти наше тіло має для заповнення білкових витрат на синтез імуноглобулінів, для засвоєння вітамінів, в якості будівельного матеріалу для всіх наших органів і тканин.
Інша справа - кількість. Вживати м'ясо потрібно набагато рідше, ніж ми звикли це робити. Норми тут у кожного свої. Хтось і тижні не проживе без 2-3 м'ясних обідів, а кому-то цілком достатньо таких рідкісних «м'ясних» рейдів 1-2 рази на кілька місяців. Орієнтуйтеся на свої потреби, стан і смаки. Але накладати суворе «вето» на будь-який з нутрієнтів все ж не варто.
Насправді все по-іншому, якщо Ви вмієте правильно вибудувати свій раціон з дотриманням кількості необхідного білка, амінокислот, вітамінів і мікроелементів без використання м'яса. Честь Вам і хвала!
Такий варіант, напевно, навіть можна вважати ідеальним. Але потребують він масу зусиль, розрахунків, знань і дисципліни. Чи готові - дерзайте.

Marek.Dr
Сообщений: 26
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 21:39

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Marek.Dr » 06 сен 2016, 22:58

Як зрозуміти, що в нашому організмі нестача білка???

Думаю що навіть вегани знають що білок надає нам енергії, допомагає відновлювати сили і дає нам відчуття ситості, це амінокислоти , які є будівельним матеріалом для наших м'язів. Наш організм виробляє всього 11 амінокислот, а решта 9, це так звані незамінні амінокислоти, вони не синтезуються організмом людини і ви повинні споживати їх разом з їжею. Але які симптоми , як зрозуміти, що в нашому організмі невистачає цих самих амінокислот? Ось деякі симптоми, проте слід зауважити , що ці симптоми можуть бути викликані і іншими причинами, тому, якщо проблеми яскраво виражена, вам слід звернутися до лікаря.

!. відчуття голоду. Якщо у вас постійне відчуття голоду і хочеться частих перекушувань між основними прийомами їжі, це може бути наслідком дієти з низьким вмістом білка.

2. М'язові і суглобові болі. Раніше ви були енергійними а тепер постійно м'язова слабкість, біль у м'язах і суглобах, в'ялість м'язів, які раніше були в тонусі - ознака того, що вашому організму не вистачає білка.

3. Повільне відновлення після травм. Для швидкого відновлення організму необхідна достатня кількість білка. Якщо білка недостатньо, організм важко відновлюється після будь-якої навіть незначної перенесеної травми.

4. У вас проблеми зі шкірою, нігтями і волоссям. Тонке волосся, випадання волосся, лущення шкіри і розшарування нігтів - перша ознака того, що вашому тілу не вистачає білка.

5. набряклість. Набряки і затримка рідини в організмі, особливо в ногах свідчить про дефіцит білка в організмі.

6. часті хвороби. Часті хвороби - ознака поганого імунітету, а імунні клітини складаються з білків.

7. Труднощі з розумовою діяльністю. Ви стали погано вчитися, короткі сплески психічної активності, а потім «затуманення» думок можуть бути пов'язані з коливаннями рівня цукру в крові і нестачею білка.

Kvitka
Сообщений: 27
Зарегистрирован: 20 ноя 2015, 00:39

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение Kvitka » 13 сен 2016, 22:31

Друзі, зверніть увагу !!! :o В інтернеті та в ЗМІ зокрема по телебаченню почалася нова масована компанія дискредитації молочних продуктів!!!
ДО чого б це? Століттями молоко це було добре і раптом виявилося маса гріхів в того ж молока. Що за чудасія, і щоб це мало означати. ? І в супермаркеті молоко бяка і на базарі хто зна що!! То пити чи не пити молоко???

veg_elin
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 28 окт 2016, 09:43

Re: Чи правильний вибір - строга вегетаріанська дієта?

Сообщение veg_elin » 31 окт 2016, 20:32

Многие говорят что люди хищники.
Не совсем точно говорить, что хищники — это те, кто едят мясо. Во-первых, они едят сырое мясо, во-вторых, едят его с наслаждением, в-третьих, пожирают свою жертву практически целиком (а не только мышечную ткань). Живые животные не воспринимаются нами как пища. Убить животное для нас отвратительно, многие не могли бы сделать это собственноручно. Сырая плоть убитого животного не только для нас непривлекательна, но, наоборот, тошнотворна. Не существует человеческого способа убийства животных, поэтому мы делаем это не своими руками, а с помощью «профессионалов» — работников скотобоен и т. д. Далее, мы едим лишь мышечную ткань и части некоторых органов, причем в вареном и приправленном виде, камуфлируя таким образом омерзительную для нас мертвую плоть в ее естественном виде.


Вернуться в «Здорове харчування та травяні чаї в здоровому харчуванні»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостей