Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Трави містять унікальні антиоксиданти, ефірні олії, вітаміни, фіто-стерини і багато інших компонентів, які допомагають нашому організму боротися проти мікробів, токсинів і підвищити рівень імунітету. Трави, насправді, природні лікарські засоби в оптимальному дозуванні.
Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:16

2. Рак
Цибуля в поєднанні з куркумою може допомогти зменшити ризик раку . Дослідження в гастроентерології та гепатології виявили що цибуля і куркума створює синергетичний ефект та який зменшує як розмір і кількість передракових проявів в кишечнику, тим самим зменшуючи ризик розвитку раку товстої кишки. сірчисті сполуки сірки знаходяться в клітинній стінці цибулини, і вивільняються, коли цибулю нарізають або жують.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:20

3. Діабет
Високе споживання цибулі допоможе знизити рівень глюкози. Ефірна олія цибулі виявляється посередником цього ефекту, більш низькі рівні цукру в крові за рахунок збільшення кількості доступного інсуліну. Вона конкурує з інсуліном, який також є дисульфідом за місце в печінці, де інактивується інсулін. Це призводить до збільшення доступного інсуліну та знижує рівень цукру в крові.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:23

4. Захворювання серця
Коли ми думаємо про здорову їжу для серця , цибуля не приходять на думку. Проте, кверцетин виявляється може значно знизити високий кров'яний тиск у гіпертоніків. цибуля сприяє підтримці хорошого кров'яного тиску, інгібуючи затвердіння артерій, і підтримуючи артерії еластичними.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:26

5. Карієс зубів
Сира цибуля може зробити наше дихання досить неприємним, але вона дійсно може поліпшити здоров'я порожнини рота. Просте жування сирої цибулі може зміцнити зуби і усунути бактерії, які можуть привести до карієсу. Жування цибулі протягом трьох хвилин може вбити більшість мікробів в роті. Щоб залишатися здоровим і запобігти розвитку цих захворювань, їдять цибулю щоденно.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:37

Ще декілька переваг цибулі

Сльози це дрібниці , головне що цибуля є союзником у вашій боротьбі проти хвороби та купа хорошого смаку в наших стравах. Люблю це?

Швидкий погляд на їх неймовірні переваги для здоров'я:
• Фітохімічні речовини в цибулі покращують засвоєння вітаміну С в організмі, тим самим поліпшують імунітет.
• Цибуля містить хром, який допомагає в регулюванні рівня цукру в крові.
• Протягом багатьох століть, цибуля використовується для зменшення запалення і лікування інфекції.
• Вам подобається їсти цибулю ? Якщо так, то радійте! Сира цибуля стимулює вироблення хорошого холестерину (HDL), при цьому зберігаючи ваше серце здоровим.
• Кверцетин в цибулі, як відомо, грає важливу роль в запобіганні раку.
• Вас вкусила бджола? Застосовуйте цибулевий сік для негайного полегшення від болю і печіння.
• Цибуля нейтралізує вільні радикали, тим самим знижуючи ризик розвитку виразки шлунка.
• Яскраво-зелені гілочки зеленої цибулі багаті вітаміном А, так що використовуйте їх часто.
Моя улюблена страва з цибулі це нарізати дуже тонко, вичавити трохи лимонного соку зверху і додати трохи солі та лляної олії. Додати кілька вимитих листочків кінзи для аромат і смаку . Без цього простого, швидкого салату обід буде несмачний.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:43

Багато говорили про Кверцетин Що ж воно таке?

Всезнаюча ВІКІПЕДІЯ каже таке.
Кверцетин — флавоноїд рослинного походження, що має протинабрякову, спазмолітичну, антигістамінну, протизапальну дію; антиоксидант, діуретик. Входить до групи вітамін P. Майже не розчиняється у воді; розчин в етанолі є дуже гірким.
Формула: C15H10O7
Молярна маса: 302,236 г/моль
Щільність: 1,8 г/см³

Георгій Проців
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 00:21

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Георгій Проців » 26 фев 2016, 23:58

 Кверцетин - природна сполука з числа флавоноїдів, яка обумовлює колір деяких овочів і фруктів. В медицині особливу роль мають антиоксидантні властивості цієї речовини, тобто її здатність протистояти ушкодженню здорових клітин вільними радикалами. Через особливості молекулярної будови кверцетин серед флавоноїдів є одним з найбільш сильних антиоксидантів.
Кращі натуральні джерела кверцетину це
фрукти і ягоди: червоні сорти яблук і чорні сливи, цитрусові, виноград, журавлина, чорниця, чорна смородина, вишня і чорноплідна горобина;
овочі: цибуля, червоний і зелений перець, перець чилі, капуста брокколі, салат ромен, зелень цикорію, шпинат і паростки квасолі;
напої: червоне вино і чай.
Крім продуктів рослинного походження, ця сполука міститься в багатьох харчових добавках та БАДах. Однак саме натуральні овочі і фрукти дозволять нам отримати максимум від корисних властивостей кверцетину, оскільки в них є інші речовини, що працюють спільно з флавоноїдами.

Георгій Проців
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 00:21

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Георгій Проців » 27 фев 2016, 00:07

Науково доведені корисні властивості кверцетину

1. Протизапальні властивості. Потужні протизапальні властивості кверцетину дозволяють використовувати його в профілактиці і лікуванні артриту. Регулярний прийом цього флавоноїду полегшує біль, викликаний запаленням суглобів. Полегшення настає вже в перші два-три дні. В даному випадку терапевтична доза становить 750 мг / добу.
2. Антигістамінні властивості. Гістамін - речовина, що провокує подразнення в клітинах організму, в результаті чого з'являються такі симптоми алергії, як чхання, свербіж, висипи та ін. Антигістамінні препарати покликані вирішувати подібні проблеми, але вони самі мають цілий ряд побічних ефектів і протипоказань. Американські лікарі довели, що кверцетин запобігає вивільнення гістаміну, тому є вельми перспективним протиалергенний засобом, що не викликає сонливості.
3. Протиракові властивості. Кверцетин захищає від утворення ракових клітин в печінці. Також було встановлено, що цей флавоноїд викликає апоптоз (загибель) злоякісних утворень. Американське онкологічне товариство також повідомляє про успішні експерименти на пацієнтах з раком кишківника. Включення в їх раціон додаткових доз кверцетину і куркумина ( компонент куркуми) сприяло зменшенню розміру пухлин. тому , можна порадити збільшити споживання свіжих фруктів і овочів, що містять цей цілющий флавоноїди.
4. Властивості кардіотоніків ця сполука відновлює пошкоджені і запалені ділянки артерій, запобігає формуванню бляшок і мінімізує шкоду від «поганого» холестерину. За даними наукових досліджень кверцетин в дозуванні 730 мг у день допомагає знизити тиск у пацієнтів з артеріальною гіпертензією.
5. Противірусні властивості. Група вчених на чолі з Джимом Девісом з Університету Південної Кароліни провела ряд експериментів, і виявила що кверцетин знижує ризик захворіти на грип у лабораторних мишей, які зазнали сильним стресів (як відомо, стресові стани збільшують ймовірність підхопити вірусну інфекцію).

Георгій Проців
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 00:21

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Георгій Проців » 27 фев 2016, 00:12

Дозування при лікуванні чистим кверцетином
У профілактичних цілях доросла людина може приймати від 100 до 250 мг кверцетину три рази в день.
Для лікування алергії. При астмі та сінній лихоманці додайте в раціон від 250 до 600 мг кверцетину на щоденній основі для зменшення таких симптомів, як закладеність носа, чхання, висип і сльозоточивість очей. Інтерстиціальний цистит - хронічне захворювання, що характеризується запаленням стінок сечового міхура. Від нього найчастіше страждають жінки, відчуваючи при цьому нетримання, часте сечовипускання і біль в області таза. Кверцетин в кількості 500 мг двічі на день допоможе вирішити цю проблему. При хронічному простатиті чоловікам доводиться терпіти цілий ряд неприємностей: нетримання сечі, біль і печіння під час сечовипускання, часте сечовипускання, грипоподібні симптоми, болі в попереку, кров у сечі і біль при еякуляції. Лікування простатиту кверцетином слід проводити, дотримуючись дозування: 500 мг в день.

Георгій Проців
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 18 дек 2015, 00:21

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Георгій Проців » 27 фев 2016, 00:13

Побічні ефекти і сумісність з медикаментами
Незважаючи на високу ступінь безпеки кверцетину, у нього все ж є кілька побічних ефектів. Найбільш поширеними є головний біль і розлади шлунка. Вагітним жінкам і пацієнтам із захворюваннями нирок прийом цього флавоноїду в якості харчової добавки заборонений. Дане зауваження не поширюється на овочі та фрукти з високим вмістом кверцетину. Має місце негативне взаємодія з деякими ліками, в тому числі з розріджуючими кров препаратами, кортикостероїдами і циклоспорином. Тому перед прийомом кверцетину в лікувальних цілях консультація лікаря обов'язкова.


Вернуться в «Здорове харчування та травяні чаї в здоровому харчуванні»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостей