Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Трави містять унікальні антиоксиданти, ефірні олії, вітаміни, фіто-стерини і багато інших компонентів, які допомагають нашому організму боротися проти мікробів, токсинів і підвищити рівень імунітету. Трави, насправді, природні лікарські засоби в оптимальному дозуванні.
Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 16 фев 2016, 23:41

]Про цибулю найкраще відомі дві речі: неприємний запах з рота і сльози. Проте цибуля є популярним овочем в більшості видів кухні надає стравам оригінального смаку , перетворюючи будь-яку їжу в кулінарний шедевр. Сира цибуля не тільки забезпечує чудовий смак , але забезпечує терапевтичні та антибактеріальні властивості страв , які очищають і детоксикують наше тіло та зцілюють від хвороби.

Щоденне вживання в їжу цибулі це чистка і детоксикація організму для профілактики і лікування захворювань - від діабету до серцевих захворювань. Зміцнюйте своє здоров'я
Цілюща цибуля.jpg
Цілюща цибуля.jpg (12.96 KiB) 22753 просмотра

Фото з сайту http://www.medicaldaily.com

Цибуля вважається грубою народною сільською їжею. Не достойною нашого вишуканого "панського "столу. А ще цей цибульний запах, який відчувається за декілька метрів! :oops:
Проте давайте подивимося на цей овоч більш уважно. За що ж його так шанують народи на протязі тисячоліть.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 00:14

Користь для здоров'я цибулі полягає в значній мірі при застуді, астмі, бактеріальних інфекціях, респіраторних проблемах, стенокардії та кашлі. цибуля це справжній подарунок від природи, навіть якщо вона змусить тебе плакати.
Цибуляз її лікувальними властивостями відома з давніх часів.Навіть Всесвітня організація охорони здоров'я підтверджує, що цибуля корисна для людей зі зниженим апетитом і тих, хто страждає від атеросклерозу. Не лише бабусі а й фахівці в галузі охорони здоров'я визнають той факт, що цибуля корисна для пацієнтів з хронічною бронхіальною астмою, алергічним бронхітом, застудою, пов'язаною з кашлем та іншими застудними синдромами 8-) . А чому ж вона така хороша? :?

Цибуля містять ряд антиоксидантних сполук, які є дуже ефективними в нейтралізації вільних радикалів, присутніх в людському організмі. Цибуля використовується протягом тисячоліть людьми в лікувальних цілях. Цибуля є однією з основних харчових рослин в раціоні людини вже більш ніж 7000 років, і протягом більшої частини цього часу, цибуля фактично культивується. Є ще дикі види в певних районах Азії, але здебільшого цибуля це культурна рослина.Протягом всієї історії цибуля була навіть обєктом поклоніння в деяких культурах, наприклад, єгиптян, які клали її в поховання з фараонами.Це захоплення цибулею пояснюється її універсальністю і доступністю та лікарськими і корисними властивостями що проявляються цією маленькою рослиною.
Вложения
Цибуля.jpg
Цибуля.jpg (12.44 KiB) 22752 просмотра
Последний раз редактировалось Martusia 17 фев 2016, 00:18, всего редактировалось 1 раз.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 00:17

Харчова цінність цибулі
Цибуля є цінним лікувальними додатком та джерелом поживних речовин, вітамінів, мінералів і органічних сполук, що містяться в ній, в тому числі сірчистих сполук і кверцетину, ефірних олій. Цибуля також містить мінеральні компоненти, такі як кальцій, магній, натрій, калій, селен і фосфор, і вона є хорошим джерелом вітаміну С, вітаміну В6, і харчових волокон!

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 00:44

Користь для здоров'я цибулі
Деякі з найбільш цінних і відомих переваг для здоров'я цибулі є:
Добре гігієна порожнини рота:
Ви здивовані, адже вона смердить! Цибуля часто використовуються для запобігання карієсу і інфекції порожнини рота . Жування сирої цибулі протягом 2 до 3 хвилин може вбити всіх мікробів, присутніх в роті, горло і губах. Запах який лишиться то інша справа. Але і так з хворим горлом ви не будете цілуватися!?
Імунна система :
Сполуки , які присутні в значних кількостях в цибулю діють в якості стимулятора вітаміну С в організмі.
Лікування серцевих хвороб:
Цибуля виступає в якості антикоагулянта, ( препарати для розрідження крові), що в свою чергу запобігає утворенню тромбів, які можуть привести до серцевих захворювань або серцево-судинних захворювань.
Управління діабетом:
Цибуля містить хром, який не часто знайдете в природній їжі. Хром допомагає організму управляти рівнями цукру в крові і забезпечити повільне, поступове вивільнення глюкози до м'язів і клітин тіла. Тому вживання цибулі може допомогти регулюванню рівню цукру в крові, що є життєво важливим для хворих на цукровий діабет.
Використовується як репелент:
Можна застосувати сік цибулі, щоб зменшити біль від бджолиних укусів.Свіжий сік цибулі або паста може бути використана при укусах комах і скорпіонів. Запах цибулі також відлякує комах, тому цибулю можна використовувати в якості репелентів комах, а також засіб лікування укусу.
Профілактика раку:
Цибуля багата біологічно активними речовинами, які успішно пригнічують розвиток і поширення ракових клітин. Кверцетин цибулі є дуже потужним антиоксидантом , який сприяє запобіганню або зменшенню раку, Цибулини мають значну кількість кверцетину! Вітамін С також є сильним антиоксидантом, який може зменшити присутність і вплив вільних радикалів у всьому тілі. Вільні радикали є хімічні побічні продукти клітинного метаболізму, і вони можуть викликати мутації здорових клітин в ракові клітини. Таким чином, будь-яка їжа, багата антиоксидантами, які нейтралізують вільні радикали, є корисною для т кожної людини схильної до цієї внутрішньої атаки через окисний стрес!
Чудова здорова шкіра :
Цибулевий сік змішаний з медом або оливковою олією вважається найкращим для лікування симптомів або ознак акне. Цибуля також прекрасний протизапальний овоч, активні сполуки в цибулі можуть зменшити почервоніння і припухлість, яка зазвичай зявляється при шкірних захворюваннях, таких як акне. Це також допомагає зменшити біль і запалення при подагрі і артриту.
Лікування кашлю:
Споживання суміші цибулевого соку і меду може допомогти при ангіні і кашлі.
Підвищує статевий потяг:
Цибуля засіб щоб збільшити тягу до здорового сексуального життя . Одну столову ложку цибулевого соку разом з одною ложкою соку імбиру, приймати тричі на день, може збільшити лібідо і сексуальний потяг.
Лікування анемії:
Навіть негативні прояви анемії можуть бути полегшені шляхом зхдання цибулі разом з цукром і водою, тому що це додає мінералізації тіла, особливо заліза , яке є необхідною складовою виробництва нових червоних кров'яних тілець. Тому при анемії необхідно ввести в свій раціон цибулю.
Супер , а що ж робити з запахом, коли треба йти в люди. Вони не зрозуміють. :?

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 01:03

Як позбутися неприємного запаху від цибулі і чоснику?
Сульфідні сполуки цибулі і часнику метаболізуються організмом в аллил метил сульфід і виводяться потім з диханням, що призводить до неприємного присмаку і запаху з рота. Що ж робити ? Не їжте цибулі. Але ж цибуля це не тільки корисно але часто і смачно. Уявіть собі легкий морозець, стопка хорошої горілки, тонкий шматок сала на чорному хлібі з чосником або зеленою цибулиною. :P Втримаєтеся!?

1. Їжте фрукти. Справитися з часниковим і цибульним запахом допоможуть фрукти. Підійдуть фрукти, які темніють, якщо їх розрізати і залишити на кілька хвилин на повітрі. Такі фрукти містять окисляючий фермент. Потрапляючи в організм, він запускає ланцюжок хімічних реакцій, які нейтралізують сірчисті сполуки. Особливо ефективні для цього яблука, груші, сливи, персики, абрикоси, чорнослив, виноград і вишні. (Невідомо чи це знівелює корисні властивості цибулі).
2. Їжте овочі. Деякі овочі можуть допомогти в боротьбі з неприємним запахом, наприклад, шпинат, салат і картопля. Їжте ці овочі з цибулею і часником. Додавайте зелень в ваші страви. Базилік і петрушка прекрасно справляються з неприємним запахом з рота. Ви можете додавати ці трави в ваші страви або пожувати кілька листочків після їжі.
3.З'їжте шматочок хліба. Брак вуглеводів також може бути причиною поганого запаху з рота, так що заїдайте цибулю і часник хлібом. Їжте хліб або продукти багаті вуглеводами і вам не доведеться прикривати рот рукою, намагаючись приховати неприємний запах.
4.Пийте зелений чай. У зеленому чаї містяться поліфеноли, які нейтралізують сірчисті з'єднання.
5.Випийте склянку молока. Молоко - ефективний засіб в боротьбі з запахом часнику та цибулі . Воно знижує концентрацію летючих сполук, що зумовлюють неприємний запах.
6.Пийте кислі напої та соки . Соки з лимона, лайма, грейпфрута і журавлини, а також інші кислі напої, допомагають зменшити неприємний запах.
7. Пожуйте жуйку. Жувальна гумка стимулює вироблення слини, що дуже важливо в боротьбі з неприємним запахом з рота.
Віддавайте перевагу жувальній гумці з натуральними ефірнимиоліями. Жувальна гумка з м'ятою або корицею чудово справляються з неприємним запахом. Пожуйте кавові зерна. Хоча це непросто зробити, проте воно того варто. Кавові зерна усувають неприємний запах.
Потріть в руках кавові зерна, а потім вимийте руки водою. Це допоможе видалити запах цибулі і часнику з вашої шкіри.
8. Почистіть зуби. Полощіть рот рідиною для полоскання рота. Антибактеріальні ополіскувачі для порожнини рота, що містять хлоргексидин або цетилпіридиній хлорид, допомагають усунути неприємний запах. Деякі засоби містять спирт, що може посилити неприємний запах, тому читайте склад кошти, перед тим як купувати його. Скористайтеся скребком для язика. На язику залишаються крихітні шматочки їжі і бактерії, які можуть бути причиною неприємного запаху.
9.Іноді запах часнику виділяється через пори шкіри або залишається на одязі. В цьому випадку вам можуть допомогти духи або одеколон.

Через якийсь час запах цибулі або часнику з рота зникне сам по собі.
Последний раз редактировалось Martusia 17 фев 2016, 01:22, всего редактировалось 2 раз.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 01:13

Оскільки ми позбавилися неприємного запаху, ще декілька слів про користь цибулі.

Болі в животі:
Цибуля має протизапальні і антибактеріальні властивості, які допомагають при розладі шлунка.Це відбувається завдяки сапонінам, які є в цибулі.Ці сапоніни мають протизапальні спазматичні властивості , які знімають болі а ваш кишечник працює.
Лікування розлади сечовипускання:
Для тих, хто страждає від печії під час сечовипускання , цибуля може дати значне полегшення. Люди, які страждають від цього стану слід пити воду кип'ячену з 6 - 7 грамами цибулі.

Лікарі вважають цибулю ідеальним домашнім засобом для зняття різних розладів обміну речовин, що споживання цибулі може навіть допомогти в запобіганні раку шлунка і молочної залози.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 01:17

Цибуля використовується протягом тисяч років у багатьох харчових продуктах і в різних кулінарних шедеврах. Особливо для приготування невегетаріанских страв для того, щоб приховати деякі з більш жорстких смаків і запахів м'яса.
Цибулю можна вживати в сирому вигляді, маринованою в оцті, смаженою на олії, запеченою або вареною. Цибуля безумовно, благо для людства. вона може заставити нас плакати, але це мають бути сльози радості, враховуючи всі переваги для здоров'я які ми отримуємо одночасно! 8-)

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Martusia » 17 фев 2016, 01:44

Ризики для здоров'я
Хоча це і не особливо серйозно, вживання цибулі може викликати проблеми для деяких людей. Вуглеводи в цибулі можуть викликати гази і здуття. Цибуля особливо якщо вживати в їжу сирою, може погіршити печію у людей, які страждають від хронічної печії .
Вживання великої кількості зеленої цибулі особливо , якщо людина приймає антикоуголянти , може послабити їх дію. Зелена цибуля містять велику кількість вітаміну К, який сприяє згортанню крові.
Можна також бути непереносимість або алергія на цибулю , але випадки рідкісні. У людей з алергією на цибулю можуть виникнути почервоніння, свербіж очей і висип, якщо цибуля стикається зі шкірою. Люди з непереносимістю цибулі можуть мати нудоту, блювання і інші шлунково-кишкові розлади.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:06

З більш ніж 100 сірковмісних сполук цибулі які ріжуть нам очі , можуть допомогти при щоденному споживанні запобігти і лікувати хвороби від діабету до серцевих захворювань.

Lila
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 19 ноя 2015, 21:34

Re: Користь для здоров'я цибулі. Як цибуля може очистити твоє тіло та подолати хвороби

Сообщение Lila » 26 фев 2016, 23:12

1. Астма
Цибуля має антигістамінний ефект, обумовлений кверцетином, антиоксидантом, який діє як антигистамин і протизапальний засіб. У пробірках, кверцетин гальмує звільнення гістаміну , який викликає алергічну реакцію. Грунтуючись на цьому спостереженні, дослідники вважають, що антиоксиданти можуть знизити рівень гістаміну та інших алергічних або запальних хімічних речовин в організмі, і може бути перспективним лікування астми.
Дослідження показали що кверцетин сприяє розширенню дхальних шляхів .


Вернуться в «Здорове харчування та травяні чаї в здоровому харчуванні»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостей