Страница 1 из 1

Хміль, використання в народній та офіційній фітотерапії

Добавлено: 06 дек 2015, 00:03
Rami.dg
В мене на городі зявилася надзвичайно агресивна рослина - хміль. Вона лізе в город від сусіда . Намагаюся боротися , але щороку хмелю все більше. Пробую корчувати. Коріння довге декілька метрів, нагадує товсті вірьовки . Можливо з них може бути якась користь.
Знаю що шишки використовують в медицині, парфумерії та роблять пиво.
Хто знає що можна зробити з коренів хмелю. ? :? :? :?

Re: Хміль, використання в народній та офіційній фітотерапії

Добавлено: 06 дек 2015, 00:14
Марія
Десь промайнуло повідомлення про те що коріння хмелю при лікуванні раку легенів дає ефективний результат. Використовується у тибетській медицині. Для цього використовуються всі частини: коріння, трава, квітки і коріння.

Re: Хміль, використання в народній та офіційній фітотерапії

Добавлено: 06 дек 2015, 00:23
Марія
Знайшла такий рецепт
Рак печінки та іншої локалізації.
Заварювати 1 столову ложку квіток хмелю склянкою окропу, дати покипіти рівно хвилину, настояти 2 години, процідити.
Приймати по 50 - 60 мл (до 1/3 склянки) 3 рази на день до їди.

Відвар коренів хмелю:
1 чайну ложку подрібнених коренів залити склянкою окропу, варити на слабкому вогні п'ять хвилин або парити в киплячій водяній бані 30 хвилин, 2 години настояти, процідити. Приймати по 1/4 склянки 3- 4 рази на день, додаючи з піпетки в кожну прийняту дозу по 20 крапель настоянки квіток хмелю. Запевняють що всі ці препарати переносяться легко і значно покращують стан хворого.
Продають корінь хмелю по 30 гр за 25 грам. :o

Re: Хміль, використання в народній та офіційній фітотерапії

Добавлено: 06 дек 2015, 00:29
Марія
Народна медицина використовує хміль при лікуванні цинги, невралгії, фурункулах, золотусі, гіпертонії і порушенні обміну речовин. Офіційна медицина також признає хміль. Коріння і кореневища хмелю використовують як засіб для абортів, а лист - при раку шкіри і молочних залоз. Суцвіття допомагають жінкам при клімактеричних нездужання.
Так що не спіши вивести хміль з городу. Можливо навпаки його треба розмножувати. Мождиво буде більше користі ніж з картоплі.