Бабусині природні засоби лікування болю у горлі

Mira
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 18:45

Re: Бабусині природні засоби лікування болю у горлі

Сообщение Mira » 20 фев 2016, 01:44

Травяний збір при фарингіті
СКЛАД: корінь лепехи, півонії, трава звіробою, кропу, чебрецю, шавлії, полину, квіти календули, ромашки, кора дуба, лист малини. мати-й-мачухи, смородини, евкаліпта.
Фарингіт є дуже поширеним явищем серед дорослих і дітей. Це запальний процес в задній стінці глотки. Фарингіт з'являється в результаті частих інфекції респіраторного характеру. Лікування фарингіту необхідно поєднувати народними та традиційними методами.

Mira
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 18:45

Re: Бабусині природні засоби лікування болю у горлі

Сообщение Mira » 20 фев 2016, 01:56

Фарингіт гострої форми може перейти в не менш небезпечну форму хронічну. Цьому може сприяти ускладнене носове дихання або навпаки, занадто широка порожнина носа, при якій атрофується слизова, стоншується і втрачає захисні властивості. Сприяє цьому також вживання алкоголю і куріння, які негативно впливають на слизову оболонку і т.д. При захворюванні виникає у людини відчуття лоскотання і сухості в горлі. Причому сухість може відзначатися лише як загальне суб'єктивне відчуття при досить зволоженою слизовій оболонці.

Симптоми хвороби можуть дещо відрізнятися, в залежності від різновиду захворювання При катаральному фарингіті страдає слизова оболонка глотки. Якщо ж фарингіт гранулезний, тоді найбільше страждають глибокі шари глотки. Природно, як і серед інших захворювань, буває хронічний і гострий фарингіт. Народне лікування буде буде різним в залежності від форми хвороби. Основними ознаками будь-якої форми фарингіту є першіння і біль в горлі.
Гостра форма фарингіту часто поєднується з ринітом. Слизова оболонка глотки покривається гнійним нальотом. Утворюються яскраво-червоні зернисті фолікули, при цьому спостерігається набрякання і гіперемія язичка, людина відчуває сухість і біль при ковтанні.

Mira
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 18:45

Re: Бабусині природні засоби лікування болю у горлі

Сообщение Mira » 20 фев 2016, 01:58

При фарингіті допоможуть наступні трави: медунка, татарник, корінь зозулинця. Крім того корінь півонії, трава звіробою, кропу, чебрецю, шавлії, полину, квітки календули, ромашки, кора дуба, лист малини, мати-й-мачухи, смородини, евкаліпта.

Martusia
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 19:58
Откуда: Львів

Re: Бабусині природні засоби лікування болю у горлі

Сообщение Martusia » 16 окт 2016, 13:06

Біль в горлі - перший симптом простуди і можливо ще є шанс зупинити хворобу на ранньому етапі.

Полоскання солоною водою. Навіть солідні американські наукові видання визнають полоскання горла міцним розчином солі щоб прискорити процес одужання. Тут працюють закони фізики і неорганічної хімії. Плазма крові це розчин солей з певною кислотністю pH і концентрацією іонів і катіонів. Чому виникає відчуття болю? Та за рахунок подразнення спеціальних рецепторів тиском набряклої рідини - що вийшла через напівпроникну стінку капілярів з плазми в місці запалення. Коли полощемо горло сольовим розчином з більшою, ніж в нашій плазмі, концентрацією солі - вода дифундує з більш концентрованого в менш концентрований розчин. Кількість запального транссудату зменшується, тиск на больові рецептори стає менше і біль в горлі стихає.

Зефір. Зефір містить желатин який обволікає і заспокоює стінки запаленого горла, пом'якшуючи больові відчуття. Думаю тут допоможе також міцний курячий бульйон. Як засіб проти болю в горлі при застуді, желатин відомий вже кілька століть. Ось так.

Постільний режим. Будь який лікар порадить це в першу чергу. Це важливо. Припиніть намагатися перенести захворювання "на ногах". Це лише продовжить ваші «муки» і зробить звичайну застуду важчим випробуванням для вашого організму.

MyCreditRNBs
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 23 янв 2020, 22:43

Бабусині природні засоби лікування болю у горлі

Сообщение MyCreditRNBs » 23 окт 2020, 12:53

It is the valuable information

Це цінна інформація
zaem.pp.ua - микрокредит через интернет www.x5club.ru займ без залога


Вернуться в «Інші народні методи лікування недуг»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость