Народні методи лікування кашлю

Romashka
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 24 ноя 2015, 23:44

Народні методи лікування кашлю

Сообщение Romashka » 12 дек 2015, 00:09

Наближається зима, гарна пора року. Лишень неприємна своїми простудами. Хочу поділитися старим методом лікування кашлю молоком. Так лікувала мене ще бабця. А недавно зустріла цей рецепт на англомовному сайті "Healthy Food House - Folk Medicine Recipe To Treat Cough Bronchitis And Laryngitis". Тобто так лікують кашель не тільки наші бабусі.

Народна медицина. Рецепт для лікування кашлю, ларингіту, бронхіту.
Використовуйте цей рецепт народної медицини для лікування кашлю, бронхіту і ларингіту! Цей напій може вилікувати навіть найскладніший кашель.

Інгредієнти:

250 мл молока (бажано органічного, я використовую овече молоко з овечої ферми)
1 столова ложка вершкового масла
1 столова ложка меду
1 яєчний жовток
¼ чайної ложки харчової соди
Для підготовки цього напою ви повинні спочатку закипятити 250 мл. молока. Потім додайте столову ложку вершкового масла і столову ложку меду. Добре перемішати і додати змішаний яєчний жовток і ¼ чайної ложки харчової соди.


Ліки слід приймати перед сном принаймні, 5 днів поспіль.

Ще один дивовижний і здоровий рецепт. Це відмінний і корисний засіб для виведення слизових виділень :

2 столові ложки оливкової олії
2 столові ложки лимонного соку
2 столові ложки води
1 столова ложка меду
Змішайте це добре і пити її.

Насолоджуйтесь і будьте здорові. ! :)

kardashian
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 18 ноя 2015, 17:50

Re: Народні методи лікування кашлю

Сообщение kardashian » 09 дек 2016, 22:55

Ось пять простих перевірених народних способів лікування кашлю. В складних випадках (типу запалення легенів де потрібне медикаментозне лікування) можливо і не дуже допоможуть , але і не зашкодять.

Вдома в кожної господині є чудові домашні препарати , тому перш ніж бігти в аптеку за дорогими ліками від надокучливого кашлю спробуйте це. Крім того ці засоби не зашкодять, якщо їх використовувати разом з аптечними препаратами.

Полоскання горла солоною водою. Солона вода знімає дискомфорт, викликаний кашлем та добре допомагає лікувати.

Другий засіб це мед. Мед має знеболюючі властивості, це потужний антиоксидант, знищує мікроби і ефективно позбавляє від болю в горлі. Його добре додати до теплого молока або чаю.

Імбир. Один з кращих натуральних препаратів для лікування кашлю, що володіє протизапальними властивостями, ефективно позбавляє від роздратування горла. Свіжий імбир, нарізаний невеликими шматочками, необхідно подрібнити. Потім додайте його в склянку води і закип'ятіть. Вживайте тільки після охолодження. Пити цей склад рекомендується тричі на день у разі невпинного кашлю.

Куркума. Куркума має терапевтичний вплив на кашель за складової рахунок речовини куркумін, яка допомагає ефективно боротися з вірусними інфекціями. Вона має протизапальну дію, є сильним антиоксидантом.
Часник. Класичний український та один з кращих природних засобів лікування кашлю. Активний компонент аліцин бореться з мікробами, бактеріями і вірусами. Аліцин також зміцнює імунну систему. Додайте 2-3 головки часнику в стакан води і закип'ятіть. Можна додати чайну ложку орегано, а також трохи води, щоб охолодити і вживати.

GenaKn
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 13 апр 2017, 15:47

Народні методи лікування кашлю

Сообщение GenaKn » 16 апр 2017, 21:37

Від кашлю:
- морквяний сік з медом
- молоко з медом
- ввечері порізати 1 цибулину, засипати її 2 ст. л. цукру. Зранку ліки готові рецепт моєї бабусі, так лікували мене
лимонний сік з медом пити теплим


Вернуться в «Інші народні методи лікування недуг»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей