Як нас дурять , або технологія обману

Агресивна реклама на радіо і телебаченні чудодійних БАДів та ліків часом зваблює нас витратити шаленні гроші на дурню ....Не соромтеся , застережіть друзів від помилки
Dedo
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 22:01

Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Dedo » 28 янв 2017, 22:53

Шановні форумчани, наша довірливість до всього що написано і непоінформованість це основна причина процвітання різноманітних шахрайських способів заробітку нечистоплотних інтернет - торговців. Розкажіть своїм друзям, бекрежіть свої кишені і здоровя від шахраїв. Проінформованість людей це загибель шахраїв. Збільшуймо кількість людей, яких буде складно обдурити, разом розоримо шахраїв. Будьте здорові і розумні.

Dedo
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 22:01

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Dedo » 28 янв 2017, 23:10

Перше дієве правило від досвідчених людей - ніколи не замовляйте лікувальні продукти (та й нетільки лікувальні а взагалі будь що) на барвистих односторінкових сайтах. Це продукція розповсюджується по системі CPA (Cost Per Action) (ціна за дію) переважно розвод і ці продукти не мають ніякого відношення не лише до медицини а й до всього що на них так агресивно рекламується. (Наприклад, всілякі способи та "прилади" економії електроенергій , газу, бензину.....) .
Якщо попалися , попередьте інших. Обов'язково залиште свої правдиві відгуки та коментарі про "продукцію" на сервісах, що дозволяють це зробити. Чесних відгуків та інформації про подібні продукти вкрай мало. Чим більше буде відгуків, тим більше людей дізнаються правду і не попадуть на гачок шахраїв.

Dedo
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 22:01

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Dedo » 28 янв 2017, 23:26

Достала нахабна реклама в інтернеті. Трохи поцікавився чому її так багато. Виявляється це такий спосіб навязування товару покупцеві називається , як я писав, CPA (Cost Per Action) (ціна за дію). Ось це і є технології медичного (і не лише медичного) обману

Всі ми щоденно зустрічаємо рекламу таких товарів на барвистих продаючих односторінкових сайтах. Почну з основного - практично 100% товарів на таких сайтах створені і продаються виключно для швидкого заробітку. Самі товари і їхні продавці не мають відношення до серйозної медицини, а тому добре знати як убезпечити себе від медичного обману.

Dedo
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 22:01

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Dedo » 28 янв 2017, 23:37

Ось як це працює. Створюють якийсь медичний товар. Реально це пустишка, або,в кращому випадку, це харчова добавка або БАД, нешкідливий прилад. Продукт розробляється спеціально для CPA моделі продажі, або закуповується у китайських виробників, часто виготовлений в Росії. Продавець не хоче і не може підтверджувати якість свого продукту для продажу в аптеках, одним словом він хоче тільки швидко заробити. Це робиться в системі CPA, де численні посередники починають поширювати його товар за певний відсоток з продажу. Як це спрацьовує зараз неважливо, варто знати що в середньому 95% заплачених за такий товар грошей - це прибуток продавця, посередника і самої системи. А ось решта 5% це і є реальна вартість товару, товару сумнівного походження і якості, який не відповідає тому що вказано в рекламі, а так як мова йде про медицину - ще й потенційно небезпечного. А ціни там ставлять серйозні, які в кілька десятків ато й сотень разів перевищують собівартість "товару".

Dedo
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 22:01

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Dedo » 28 янв 2017, 23:58

Чим відрізняються продаючі CPA сайти? Як іх розпізнати?
Такий сайт складається з однієї сторінки. Це робиться спеціально , щоб відвідувач сайту не втік. Він призначений лише для того щоб максимально надавити на покупця і спонукати його до дії. Сайт наповнено рекламою, відео, псевдо відгуками "світил" медицини та "рядових "покупців. Часто мають фіктивні лічильники залишку товару або часу дії "знижки". Після закриття такого сайту зазвичай зазвичай спливає скрипт ComeBacker попередження типу "ви куди, почекайте, не йдіть" . Це все для того щоб утримати вас на сайті та будь-якими засобами змусити зробити покупку. Ці сайти мають довгі незрозумілі для звичайної людини інтернет адреси. Ці адреси потрібні системі для ідентифікації (визначення) від якого з тисяч посередників ви потрапили на цей продючий сайт.
Проведіть експеримент і ви побачите , що на ці сайти ведуть рекламні банери,посилання на такі сайти ви часто отримуєте в спамі своєї пошти, на дорвеях, ними наповнені соціальні мережі, форуми.
Нерідко можна зустріти і зовсім шахрайські сторінки, які копіюють дизайн відомих і авторитетних сайтів або продають CPA товари від імені відомих людей або організацій. В інтернеті дуже поширена реклама від Малахова (Пусть говорят), Малишевої (Здоров'я) та інших розкручених "зірок". Вся інформація на них є брехнею. Ви можете зустріти блоги, зроблені ніби від імені звичайних людей. Ставка на те, що ми так влаштовані. Психологічно покупець довіряє "зіркам" , а можливо ще більше порадам від "простих людей".

Dedo
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 22:01

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Dedo » 29 янв 2017, 00:27

СРА по суті це той же мережевий маркетинг.
Більшість товарів в тому числі і медичних , що продаються по системі CPA, має сумнівне походження і якість:

- Ви не знайдете їх в аптеках. Вони не там продаються і ніколи не будуть продаватися в аптеках.

- Ці товари не мають державної необхідної реєстрації в реєстрах, тобто ніяк не підтверджена їх безпека для здоров'я, не кажучи вже про лікувальний ефект. Вам можуть підсунути ксерокопію висновку неіснуючої академії.

- На продаючих сайтах часто відсутня будь яка інформація про виробника, відсутні адреси, документи і ліцензії.

- Майте на увазі, що всі відгуки на таких сайтах написані самими продавцями і є лише рекламними прийомами для залучення і переконання клієнта.

- Вся інформація про лікарів, академікі та інших світил , які нібито радять використовувати "товар" є брехнею і придумана самими продавцями. Професор чи звичайний лікар призначає тільки те, що можна купити в аптеці і на що є ліцензія, інакше він не лікар а шахрай.

- Вся інформація про нібито широкі клінічні дослідження, проведені в неіснуючих наукових лабораторіях звичайно ж не має підтвердження.

- Зверніть увагу, що все що продається має високу ціну . На російських сайтах улюблена цифра 990 рублів. При цьому вам пропонують грандіозну скидку , але поспішайте , бо часу лишилося мало.

- Часто вас чекає ще кілька проблем - від банального отримання не того що ви замовляли (або зовсім не отримання покупки), до завищеної в десятки разів ціни доставки , звичним є нав'язування курсового лікування, викрадення особистих даних і інших неприємностей.

Ksuscha
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 30 сен 2016, 21:48

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Ksuscha » 04 фев 2017, 23:46

Якщо у вас є гроші, завжди знайдуться люди , які їх хочуть забрати. Це аксіома в усі часи та епохи.
Нас не лише розводять, але просто крадуть наші гроші . Інтернет для цього найкраще місце. Для цього створюють спеціальні сайти.
ЯК ПІДРОБЛЕНІ САЙТИ КРАДУТЬ ГРОШІ УКРАЇНЦІВ?
Тільки за короткий період новорічних свят один з таких "липових" ресурсів зібрав дані з 2,5 тис. банківських карт безпечних українців . І таких фішингових сайтів в Україні стає все більше - в минулому році їх було майже до 175, що більше в чотири рази показників 2015 року. А за місяць 2017 року вже зявилися нові 25 підроблених веб-ресурсів.

Ksuscha
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 30 сен 2016, 21:48

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Ksuscha » 04 фев 2017, 23:57

Як це робиться, питаєте ? та дуже просто , часто "клієнт" сам віддає гроші.
Наприклад, підміняють реквізити банківських карт.
Тут на першому місці по компрометації карт українців перебувають сайти, які нібито надають послуги з поповнення рахунків."Такі сайти" розкручуються в інтернеті за допомогою контекстної реклами. За нами слідкують, але ви це знаєте. Чим частіше людина шукає в мережі інформацію , наприклад, по мобільному поповненню, тим вище шанс у неї нарватися на шахраїв.

На другому місці - веб-ресурси для p2p-переказів з картки на картку. Причому, як і в першому випадку, це не обов'язково сайти-підробки під вже існуючі легальні ресурси. Українці легко віддають свої гроші шахраям і через "no-name" сайти. Також зловмисники практикують і об'єднання перших двох варіантів на одному веб-ресурсі, щоб охопити більшу "аудиторію".

Популярні і інтернет-сторінки, які спеціалізуються на швидких кредитах, які повинні перераховуватися на банківську карту клієнта.

Дуже багато шахрайських "липових" сайтів, що копіюють популярні бренди, наприклад, веб-сервіси для здійснення електронних платежів .
При цьому, якщо раніше шахраї виманювали дані банківських карт користувачів, то зараз останні перераховують їм гроші самі.
Скажімо людині потрібно зробити ту чи іншу фінансову операцію, під час введення даних одержувача на підробному сайті, там замінюються реквізити даними карти шахрая. Таким чином, користувач сам переводить шахраєві гроші.

Також потрібно бути гранично уважним при роботі з з нікому невідомими інтернет-ресурсами, інформації про яких немає в мережі, а у відгуках про веб-ресурсі міститься багато негативних коментарів.

Ksuscha
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 30 сен 2016, 21:48

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Ksuscha » 05 фев 2017, 00:10

Звичайно створення створення шахрайського ресурсу - це не проста справа , а реалізація чіткого, продуманого плану. Основна мета такого сайту заразити ваш компьютер чи телефон для того, щоб вивідати дані - ПІН-код, логіни і паролі банківських аккаунтів в системах інтернет-банкінгів, доступ до електронної пошти. Такий сайтзавжди максимально схожий на оригінал, на ньому нібито працює відповідний функціонал.

Найпоширеніші підроблені сайти в основному копіюють банківські ресурси, і націлені на крадіжку даних для доступу до фінансів потенційних жертв. Це є кіберзлодії, які вибирають прямий шлях і використовують як інструмент крадіжки даних, наприклад, банківські" троянці ", спеціалізовані програми, націлені на крадіжку доступів до фінансів користувачів. Однак, шлях може бути і більш довгий через крадіжку доступів до пошти, акаунтів соціальних мереж, через які шахраї підбираються до фінансів, акаунтів інтернет-банків, даними кредитних карток, які повинні зберігатися в секреті. Тут використовуються методи соціальної інженерії і просто маніпуляціі. Посилання на шахрайські ресурси можуть приходити вашу електронну пошту.

В нашій країні зараз набирає обертів e-mail фішинг. Тобто до вас приходять листи дуже дуже схожі на розсилку від відомих ресурсів, соцмереж, банків та ін. Ні в якому разі не можна клацати на такі посилання і відкривати підозрілі листи - ваш "подарують" віруси , за допомогою яких отримають доступ до вашої пошти (а через неї і до всього іншого), або перенаправляють на сайт шахраїв.

Ну а мобільні додатки це рай для шахраїв. Або всілякі опитування . Якщо черговий онлайн опитувальник в соцмережі попросить надати надто багато даних, варто бути обережним. Адже отримавши доступ, скажімо, до електронної пошти користувача, зловмисник напевно зможе, помінявши паролі, отримати доступ і до інших сервісів, куди "прив'язано" вашу e-mail адресу.

Ksuscha
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 30 сен 2016, 21:48

Re: Як нас дурять , або технологія обману

Сообщение Ksuscha » 05 фев 2017, 00:28

І як з тим боротися !?

Експерти з кібер-безпеки рекомендують перш ніж зайти на сайт звертати увагу на web-адресу цього сайту. В Україні складно та дорого отримати домен.UA. Тому, шахрайські сайти зазвичай "не паряться" а розміщуються лише на короткий термін на доменах, на яких відсутні серйозні обмеження при реєстрації, наприклад: .ru, .com.ua, .in.ua, .net, .com, .info, .biz, .top, .in, .cc, .pp.ua, .kiev.ua, .dp.ua ,. te.ua, .org, і ін. Серйозні фінансові сервіси не стануть вибирати собі такі адреси.

Слід використовувати двохрівневу ідентифікацію. Перше, це логін / пароль, друге - одноразовий код, отриманий по e-mail або смс. Користуйтеся звичайним дешевим кнопковим телефоном, на нього неможливо встановити віруси . Крім того не слід хизуватися і менше світити адресу своєї електронної пошти і мобільний номер.

Перевірте чи є поруч з адресним рядком сайту ключ сертифікат - зазвичай, позначається зеленим кольором і замість http в адресі сайту вказується https. Хоча і цей захист шахраї вже навчилися успішно долати. "Сертифікат може отримати будь-хто і безкоштовно.

Часто шахраї використовують джерела інформації - перерахування благодійних внесків, допомоги та ін. Люди швидко реагують на жалісливі історії і забуваютчи при цьому про безпеку, перераховуючи гроші на рахунки, повідомляють дані банківських карток, або просто заходять за посиланнями .

100% захисту немає!! Проте обізнаність і уважність здорово допомагають. Це стосується роботи в усіх програмах, додатках, відвідування будь-яких ресурсів в інтернеті.

Повторю кілька правил, які можуть істотно скоротити ризики потрапляння на підроблені ресурси і втрати даних і грошей:

Користуйтеся антивірусом як на ПК, так і на мобільному пристрої;
Не відкривайте листи від невідомих адресатів з вкладеними архівами і текстовими документами;
Якщо відкрили такий лист не потрібно переглядати вкладені файли, архіви, картинки;
Робіть онлайн покупки на сайтах працюють на https: \\;
Не переходьте за посиланнями, які розміщені в підозрілих email;
Не використовуйте файли відомих програм зі сторонніх джерел, заходьте на сайт розробника;
Регулярно робіть копії своєї важливої ​​інформації;
Перевіряйте на віруси флешки і диски пам'яті.

А що робить кіберполіція? Та щось робить , але можливості тут обмежені. На місці закритого шахрайського сайту відразу ж з'являється текілька нових. Тому, найвірніший шлях - підвищувати комп'ютерну грамотність населення. Жоден антивірус не врятує, якщо людина буде занадто безтурботно поводитися зі своїм особистим і фінансовою інформацією.


Вернуться в «Розвод на натуральних продуктах»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостей